Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
 • Próbna ewakuacja budynku szkoły

  Dnia 19.09.2018r. odbyły się - organizowane co roku - ćwiczenia w zakresie praktycznego sprawdzenia organizacji oraz warunków ewakuacji w SP2. W akcji ewakuacyjnej wzięło udział 525 osób, w tym 465 dzieci; przebiegła ona bardzo sprawnie i szybko, o czym świadczy czas potrzebny na opuszczenie budynku szkoły przez wszystkich jego pracowników i uczniów - 4 minuty 4 sekundy. Celem  ewakuacji było sprawdzenie znajomości zasad postępowania w sytuacji alarmu, związanego z realnym zagrożeniem w budynku szkolnym oraz praktyczne wdrożenie do sprawnego działania zgodnego z przepisami.

   
 • Międzynarodowy Dzień Kropki w obiektywie Korczak.TV

 • Dzień Kropki
  17.09.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Kropki.

 • Każdy z nas odblask ma!

  W ubiegłym tygodniu klasy młodsze wzięły udział w spotkaniu profilaktycznym z Panią Policjantką. Podczas zajęć dzieci oglądały film „Każdy z nas (od)blask ma”, który zrealizowany został przy współpracy z Powiatem Warszawskim Zachodnim. W spotkaniach z dziećmi uczestniczył Wicestarosta Powiatu Paweł Białecki.