Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
 • Wyniki konkursu "Moja laurka dla Polski"

  Z okazji 100-lecia Niepodległości Polski uczniowie klas II i III na zajęciach terapeutycznych brali udział w konkursie plastyczno-językowym pt. „Moja laurka dla Polski” . Zadaniem konkursu było wykonanie laurki dla Polski oraz ułożenie wierszyka, rymowanki i życzeń dla ojczyzny. Wszystkie dzieci z zaangażowaniem przystąpiły do zadania, powstało dużo pięknych prac. Dlatego komisja konkursowa miała ogromny problem z wyłonieniem laureatów. Oto wyniki konkursu:

  KLASY II

  1 miejsce - Dorota Niewójt 2b

  2 miejsce - Maciej Marud 2b

  3 miejsce - Karol Maciejewski 2b

  Wyróżnienie: Klaudia Bajer 2a

  KLASY III

  1 miejsce – Milena Jaskólska 3b

  2 miejsce – Piotr Olędzki 3c

  3 miejsce – Kinga Kicińska 3b

  Wyróżnienie : Patryk Szczygielski 3b, Wiktoria Mróz 3b, Jakub Sytku 3b.

  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, laurki były przepiękne i

  pokazały, jak bardzo kochamy naszą Polskę.

 • Warsztaty Bożonarodzeniowe - 20.11.2018

  ZAPRASZAMY na Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe dnia 20.11.18 od godziny 17.00 do 19.00, sala 338 . Będziemy wykonywać choinki oraz ozdoby świąteczne, które będzie można później zakupić na kiermaszu organizowanym w Centrum Kultury. Kto może, prosimy o przyniesienie pistoletu na gorący klej. Warsztaty organizowane są w ramach projektu FIO "Aktywni Razem = Sposób na Sukces". Prowadząca warsztaty: pani Ewa Bujak

 • Oficjalna informacja o zakwalifikowaniu się naszych uczniów do II etapu konkursu historycznego

  Na stronie organizatora konkursów kuratoryjnych MSCDN-u pojawiła się oficjalna wiadomość potwierdzająca, że siedmioro uczniów klas ósmych naszej szkoły (J.Balik, M.Cybruk, A.Jajor, W.Konowrodzka, P.Rajczak, K.Samsel. O.Szwed) zakwalifikowało się do II etapu konkursu historycznego, który odbędzie się w Warszawie 11 grudnia 2018r. Gratulujemy  sukcesu; w I etapie wzięło udział 3239 osób, do II etapu zakwalifikowano 207 osób.

 • Kolejna relacja z naszych obchodów 100-lecia Niepodległosci - występy klas trzecich

 • Rekord dla Niepodległej - relacja Korczak.TV

 • Przeżyjmy to raz jeszcze...

 • Co wiemy o odzyskaniu przez Polskę Niepodległości? - akcja koła historycznego i telewizji Korczak.TV

  9 XI odbyła się akcja, w czasie której członkowie koła historycznego, wraz ze szkolną telewizją Korczak TV odpytywali uczniów, nauczycieli oraz mieszkańców Błonia, co wiedzą o odzyskaniu przez Polskę Niepodległości 11 listopada 1918 roku.  Padały często bardzo zaskakujące odpowiedzi. Jesteśmy jednak podbudowani; okazało się, że wiedza społeczności naszej szkoly oraz miasta na temat wydarzeń sprzed 100 lat jest całkiem spora.