Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
 • Zebranie Rodziców zapisanych na półkolonie

  Zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci zapisanych na półkolonie w naszej szkole ZIMA W MIEŚCIE 2019 na zebranie, które odbędzie się we wtorek 22 stycznia o godz.18.00 w sali 342. Obecność obowiązkowa.

 • WOŚP w SP2
  14.01.2019

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii WOŚP w SP2.

 • XII Gminny Konkurs Kolęd
  14.01.2019

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii XII Gminny Konkurs Kolęd.

 • WOŚP 2019

 • Dziękujemy!!!

 • Błoński Konkurs Kolęd

  Za nami XII Błoński Konkurs Kolęd. 113 zgłoszonych uczestników, 6 godzin przesłuchań. Łatwo nie było i organizatorom, i jurorom, i uczestnikom. Nasi reprezentanci (17 osób) poradzili sobie wspaniale! W grupie klas I-III I miejsce zajął duet z klasy IIIA Michalina Cegłowska i Małgorzata Dębkowska, II miejsce - Basia Paczesna z IC, Ola Rajczak, duet Emilia Cieślak i Natalia Lipowska z IIIC, III miejsce - duet Klara Sulej i Matylda Podyma z kl. IIIA. W grupie klas IV-VI I miejsce zdobyła Oliwia Syska z VC, a III miejsce Zuzia Mosińska z VID. Dziękujemy jury (pani Beacie Waluk, Pani Monice Boras i Panu Maciejowi Górskiemu) oraz panu Jackowi Wolszczakowi, który po raz kolejny świetnie poradził sobie w roli konferansjera. Dziękujemy również siostrom Michaeli i Maksymilianie za przygotowanie pięknej dekoracji.