Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
 • 22.01.2018

  11 stycznia przybył do szkoły samochód EMPIK-u pełen książek, które wygraliśmy w konkursie "1000 powodów, by czytać!". Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM GŁOSUJĄCYM!!! To dzięki Waszemu zaangażowaniu nasza biblioteka wzbogaciła się o 1000 nowych pozycji.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wygraliśmy 1000 książek w konkursie EMPIK-u!.

  Relacja Mazowsze.TV:http://www.mazowszetv.pl/video/631-tysiac-powodow-by-czytac-sukces-sp-nr-2-w-bloniu

 • 22.01.2018

  10 stycznia w Centrum Kultury w Błoniu odbył się XI Gminny Konkurs Kolęd. Wzięło w nim w tym roku udział aż 98 osób!!! To rekord wszystkich edycji! Nasi reprezentanci zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Wśród klas I-III wśród 9 nagrodzonych 6 uczęszcza do naszej szkoły. II miejsce zajął Szymon Krogulec, III - Ola Rajczak, Nikola Urbańska, Dawid Samsel, wyróżnienia - Hanna Kostrzewa, Emilia Quinones-Kulisz. Wśród klas IV-VII III miejsce zajęła Oliwia Syska, a wyróżnienie wywalczyło trio: Emilka Pawłowska, Daria Zdun i Eliza Wieszczyńska. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim naszym reprezentantom.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Gminny Konkurs Kolęd 2018.

 • Konkurs plastyczno-literacki "Zobacz we mnie człowieka"

  Zapraszamy od udziału w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Literackim "Zobacz we mnie czlowieka". Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-VII naszej szkoły. Regulamin w zakładce po lewej stronie "Konkursy szkolne". W razie pytań prosimy o zgłaszanie się do Pani Katarzyny Jóźwiak, wychowawczyni klasy VIID.

   

   

 • Konkurs "Pasje - moje życie"

  Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych do udziału w Gminnym Konkursie Filmowym "Pasje - moje życie". Regulamin w zakładce po lewej stronie "Konkursy gminne".

   

 • Udział w spotkaniu w Przedszkolu Nr 2

  Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w zorganizowanym w Przedszkolu Nr 2 Promyczek w Błoniu spotkaniu z okazji Dnia Babci i Dziadka. W uroczystości uczestniczyli seniorzy z Domu Dziennego Pobytu Senior Plus. Gośćmi specjalnymi były Panie MInister Elżbieta Rafalska i Anna Zalewska.  Przedstawiciele  naszej szkoły złożyli wszystkim seniorom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Potem "integrowali się" z najmłodszymi przedszkolakami. Niektórzy udzielali wywiadu do TVP 3 na temat : "Czego możemy uczyć się od osób starszych ?". Relacja z wydarzenia: (od min. 7.14) w TVP3 (Kurier Mazowiecki) https://warszawa.tvp.pl/35658611/18012018 oraz Telewizja MazowszeTVhttp://mazowszetv.pl/video/634-z-wizyta-w-publicznym-przedszkolu-nr-2-w-bloniu.