• Zaproszenie na warsztaty świąteczne - 22 i 28 XI 2017r.

Powoli zbliżamy się do najpiękniejszych świąt w roku - świąt Bożego Narodzenia. Okres przedświąteczny - jak co roku - obfitować będzie w wiele ciekawych wydarzeń. Zaczynamy - tradycyjnie - od warsztatów organizowanych przez Panią Ewę Bujak (w ramach projektu FIO "Aktywni Razem = Klucz do Sukcesu"). Tym razem zapraszamy Dzieci, Rodziców i Nauczycieli na dwa spotkania warsztatowe. Pierwsze odbędzie się już w najbliższą środę 22 listopada o godz. 17.00 w sali nr 228, drugie - w kolejnym tygodniu 28 listopada, w tej samej sali i o tej samej godzinie. ZAPRASZAMY!!!

Na warsztatach między innymi stworzymy takie piękne kartki świąteczne!

• 18.11.2017

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Spotkanie z mrówkami.

• Spotkanie z Wikingami

Dnia 17 listopada odbyło się niezwykłe spotkanie z... Wikingami. To kolejna żywa lekcja historii zorganizowana w naszej szkole. Tym razem pokaz rycerski  poświęcony był początkom Państwa Polskiego oraz wojownikom rodem ze Skandynawii - Wikingom.  W spotkaniu wzięło udział 8 klas.