• Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w piątek 22.06.2018r. w następującym porządku:

godz. 8.00 - klasy VI-VII

godz. 9.30 - klasy IV-V

godz. 11.00 - klasy I-II

godz. 12.00 - klasy III

Obowiązuje strój galowy!

• 19.06.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dwójkowy dzień Integracji.

• Komunikat

Prosimy, aby najpóźniej do dnia 21.06.2018r. opróżnione zostały szafki i szatnia dla klas młodszych. W czasie wakacje szafki będą czyszczone i wietrzone.

• Zwrot podręczników

18-20 czerwca 2018r. w SP2 to termin oddawania podręczników. Przypominamy, że wszyscy uczniowie wypożyczyli podręczniki do użytkowania w roku szkolnym 2017/18 i muszą je oddać, aby w przyszłym roku mogli z nich korzystać ich młodsi koledzy. Akcją "Podręczniki" kierują wychowawcy klas, których zadaniem jest odbiór podręczników od uczniów i ocena ich stanu. W ustalonych terminach poszczególne klasy na czele z wychowawcą przekazują podręczniki do biblioteki z informacją o zagubionych lub zniszczonych egzemplarzach.

Przypominamy, że - zgodnie z obowiązującym od 15 lutego 2017 r. art. 22ak ust. 3 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz.U. z 2016 r. poz. 1943 ze zm.) - szkoła  może żądać od rodziców ucznia zwrotu kwoty nieprzekraczającej kosztu zakupu podręcznika.

Osoby, które zagubiły lub zniszczyły podręcznik, proszone są o wpłacenie odpowiedniej kwoty (zależnej od podręcznika - dane w sekreatriacie i u wychowawców) na konto: 28 1240 2164 1111 0000 3562 4462 z adnotacją, jakiego ucznia i którego podręcznika dotyczy wpłata. Wpłaty należy dokonać najpóźniej do 15 lipca 2018r.

• Zbiórka na rzecz Domu Samotnej Matki

W dniu 15 czerwca zakończyła się zbiórka na rzecz Domu Samotnej Matki. Wszystko teraz układamy i segregujemy, dziewczęta  są bardzo zaangażowane w akcję. Pragniemy podziękować wszystkim darczyńcom, bez Was to by się nie udało. Dziękujemy za dobre serca i wsparcie. Razem możemy zdziałać wszystko!