• Stypendium/zasiłek szkolny

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem stypendium/zasiłku szkolnego proszone są o zapoznanie się z zasadami ich przyznawania - wszystkie potrzebne informacje i dokumenty dostępne pod adresem: http://blonie.pl/p,114,stypendia-i-zasilki

• Terminy pierwszych w roku szkolnym 2018/19 zebrań Rodziców

Pierwsze w roku szkolnym 2018/19 zebrania Rodziców odbędą się:

KLASY I-III - wtorek 4 września

KLASY IV-VIII - środa 5 września

Zebrania rozpoczynają się od spotkania z dyrektorem szkoły w sali gimnastycznej o godzinie 17.30.

ZAPRASZAMY!!!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Godziny rozpoczęcia roku szkolnego 2018/19 - 3 września 2018r.

KLASY VII - VIII - godz. 9.00

KLASY IV-VI - godz. 10.00

KLASY II-III - godz. 11.00

KLASY I - godz. 12.00

Przypominamy, że - zgodnie z postanowieniami Statutu Szkoły - obowiązuje strój galowy.

• Sierpniowe posiedzenia Rady Pedagogicznej

Zapraszam Nauczycieli na sierpniowe posiedzenia Rady Pedagogicznej:

28.08.2018r. godz. 10.00 - ostatnie posiedzenie Rady Pedagogicznej 2017/18

29.08.2018r. godz. 10.00 - pierwsze posiedzenie Rady Pedagogicznej 2018/19

Dyrektor Szkoły - Aldona Cyranowicz

• Spotkanie integracyjne dla Pierwszoklasistów i ich Rodziców

• III turnus półkolonii - informacje

Uprzejmie informujemy, że w III turnusie półkolonii, który rozpoczął się 20 lipca, zajęcia zorganizowane odbywają się - jak w poprzednich turnusach - od 9.00 do 14.00. Możliwe jest wcześniejsze przyprowadzanie dzieci (od 8.00) i odebranie ich do 15.00 (skrócenie o godzinę spowodowane jest czasem pracy wychowawczyń, których jest mniej niż w I i II turnusie - ze względu na mniejszą liczbę uczestników). W godzinach 8.00 - 9.00 i 14.00 - 15.00 organizowane są zajęcia opiekuńcze.

• Letnie porządki w szatni

Ponieważ część szafek nie została opróżniona, informujemy, że rzeczy znajdujące się w nich  będą  wyrzucone. Szafki muszą zostać sprzątnięte i przewietrzone! Przypominamy, że informacja o konieczności zabrania z szafek całej ich zawartości podana była w czerwcu. Osoby, ktore nie zastosowały się do tego zalecenia, mają jeszcze szansę uprzątnięcia szafek - do 20 VII 2018.

• Informacje o podręcznikach i wyprawce pierwszoklasisty

Podręczniki i ćwiczenia do wszystkich klas otrzymają uczniowie w szkole we wrześniu. Prosimy jednynie o zakup podręczników do religii (klasy I-VIII) oraz podręczników i ćwiczeń do języka niemieckiego (kl. IV-VI). Tytuły podręczników oraz wyprawka pierwszokolasisty podane są w zakładce po lewej stronie.

• Terminy egzaminów poprawkowych

Egzaminy poprawkowe:

24.08.2018 godz. 9.00 - język niemiecki

27.08.2018 godz. 9.00 - matematyka

• Życzenia wakacyjne

Po dziesięciu miesiącach nauki nadeszły wyczekiwane przez wszystkich uczniów WAKACJE! W tym roku dłuższe niż kiedykolwiek, bo trwające 73 dni!

Na ten czas życzę Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia (deszczowego także, one również mają swój urok). Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, nad morzem, w górach i nad jeziorami. Nabierajcie sił do pracy w następnym roku szkolnym. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla nas wszystkich spokojne, bezpieczne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dyrektor SP2

Aldona Cyranowicz

• Kibicujemy Biało-Czerwonym
    30.06.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Kibicujemy Biało-Czerwonym.

• SP2 na Dniach Błonia
    30.06.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii SP2 na Dniach Błonia.

• XVII Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Wydajemy Własną Książkę”

Szóstego czerwca  br. w sali widowiskowej Centrum Kultury w Błoniu odbyło się uroczyste rozdanie nagród uczestnikom konkursu, którego ideą jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, poprzez rozbudzanie zainteresowań literackich i plastycznych. W tegorocznej XVII edycji konkursu wzięło udział 143  uczniów, którzy wykonali  154  prace. Wśród nagrodzonych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły:

• Tytuł ZŁOTEJ  KSIĄŻKI zdobyli : Karol Gruszczyński i Alicja Kacprzak z kl. IV c
    • Tytuł SREBRNEJ KSIĄŻKI  zdobyła Maja Filipiak z kl. IV c
    • Wyróżnienie w kategorii literackiej edytorskiej otrzymały: Emilia Cieślak z kl. II c oraz Róża Kalińska-Piekun z kl. IV c
    • Wyróżnienie w kategorii literackiej plastycznej otrzymała Oliwia Poterek z kl. VI d
    • Wyróżnienie w kategorii literackiej otrzymały: Sara Łukiewicz z kl. V d oraz Wiktoria Paszewska z  kl. VI d

Wszystkie prace można oglądać na wystawie, czynnej do końca lipca w Bibliotece Pedagogicznej, w godzinach pracy placówki.