Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
 • Zaproszenie na warsztaty świąteczne - 22 i 28 XI 2017r.

  Powoli zbliżamy się do najpiękniejszych świąt w roku - świąt Bożego Narodzenia. Okres przedświąteczny - jak co roku - obfitować będzie w wiele ciekawych wydarzeń. Zaczynamy - tradycyjnie - od warsztatów organizowanych przez Panią Ewę Bujak (w ramach projektu FIO "Aktywni Razem = Klucz do Sukcesu"). Tym razem zapraszamy Dzieci, Rodziców i Nauczycieli na dwa spotkania warsztatowe. Pierwsze odbędzie się już w najbliższą środę 22 listopada o godz. 17.00 w sali nr 228, drugie - w kolejnym tygodniu 28 listopada, w tej samej sali i o tej samej godzinie. ZAPRASZAMY!!!

  Na warsztatach między innymi stworzymy takie piękne kartki świąteczne!

   

 • 18.11.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Spotkanie z mrówkami.

 • Spotkanie z Wikingami

  Dnia 17 listopada odbyło się niezwykłe spotkanie z... Wikingami. To kolejna żywa lekcja historii zorganizowana w naszej szkole. Tym razem pokaz rycerski  poświęcony był początkom Państwa Polskiego oraz wojownikom rodem ze Skandynawii - Wikingom.  W spotkaniu wzięło udział 8 klas.