Kl. IA - wych. Janina Małyszko / Katarzyna Szypszak Powitanie wiosny 2016 Przygotowania do Świąt Wielkanocnych Tekstowa podstrona Dzień Ukraiński w IIA Dzień Chłopaka Wycieczka do Puszczy Mariańskiej Przygoda z lekturą

Klasa IA

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych

W tygodniu przedświątecznym klasa Ia rozpoczęła przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Najpierw odbyło się wielkie poszukiwanie jajek pozostawionych przez zajączka wielkanocnego.

Wszystkie dzieci z zapałem przeszukiwały całą klasę, odnajdując jajka w różnych jej zakątkach.

Następnie wykonaliśmy świąteczne kartki dla swoich bliskich.

Zajączek zostawił dla nas nie tylko smaczne, ale jakże praktyczne paczki świąteczne, za które serdecznie mu dziękujemy!!!

Czwartek 28.03.2024