Klasa IG

Wycieczka do Kołacinka

19 maja 2016r. odwiedziliśmy DINOPARK w Kołacinku. Zabawa była wspaniała! Najpierw z panią przewodnik obejrzeliśmy park, w którym były bardzo realistyczne dinozaury. Następnie byliśmy w wielkiej piaskownicy, ale nie po to, by się pobawić, lecz w piasku krył się szkielet ogromnego dinozaura. Każdemu z nas udało się znaleźć jakąś kość! Nagrodą za tak ciężką pracę była figurka dinozaura. Później poszliśmy na pyszny obiad. Po odpoczynku bawiliśmy się na placach zabaw. Ostatnią atrakcją tego dnia była bajkowa ścieżka. Aby do niej dotrzeć, musieliśmy przejść przez magiczną księgę i pomyśleć marzenie. Przedstawione postacie i sceny ze znanych i lubianych bajek były piękne. Wykazaliśmy się dużą znajomością ich treści.

Może odwiedzimy to miejsce jeszcze raz ;)

Piątek 19.04.2024