Doradca metodyczny Aneta Rosłoń-Nowak Doradca metodyczny proponuje

Doradca metodyczny proponuje

Doradca metodyczny Aneta Rosłoń-Nowak

Zdjęcie użytkownika Aneta Rosłoń-Nowak.Witam  wszystkich nauczycieli szkolnych i przedszkolnych , a w szczególności pedagogów terapeutów, pedagogów szkolnych i psychologów  w nowym roku szkolnym 2016/2017 i zapraszam do współpracy.

Nazywam się Aneta Rosłoń-Nowak i jestem doradcą metodycznym

Wykształcenie/Kwalifikacje:

• Magister pedagogiki o specjalności Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z wychowaniem fizycznym i rehabilitacją .
  • Absolwentka  studiów podyplomowych związanych ze wspomaganiem dzieci: Edukacja zdrowotna z rehabilitacją, Terapia Pedagogiczna. System M.Montessorii, Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju dziecka.
  • Ukończyła także Medyczne studium zawodowe i uzyskała tytuł Terapeuty zajęciowego .
  • Zdobyła także Certyfikat ukończenia dwustopniowego szkolenia z  integracji sensorycznej i uzyskała tytuł Terapeuty Integracji Sensorycznej.
  • Nauczyciel wspomagający w Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Błoniu i nauczyciel gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej w przedszkolu integracyjnym oraz w szkole.
  • Aktualnie terapeuta integracji sensorycznej i nauczyciel gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej i rehabilitacji oraz doradca metodyczny w gminie Błonie.
  • Podczas swojej pracy prowadzi wiele warsztatów, spotkań z rodzicami i dziećmi,  związanych z wykorzystaniem Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.
  • Podejmując działania, kieruje się myślą Marii Montessorii ,że „dziecku należne jest pierwsze miejsce, a nauczyciel idzie za nim i wspiera je”

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

Szkoła Podstawowa Nr 2  z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka , Narutowicza 21 05-870 Błonie sala 344 w środy 13.30-15.30 lub meilowo anetaroslon@wp.pl

Czwartek 28.03.2024