Sport w szkole

Złote medale dla SP2 w Gminnym Turnieju Unihokeja

4 grudnia 2014 r w sali sportowej Gimnazjum nr 2 w Błoniu odbył się gminny turniej unihokeja dziewcząt i chłopców w kategorii szkół podstawowych pod hasłem " TRZYMAJ FORMĘ".
Na zawody przybyły reprezentacje : dziewcząt i chłopców z SP 1 pod opieką Łukasza Kołakowskiego, SP 2 dziewczęta i chłopcy pod opieką Beaty Gospodarskiej i Karola Cieloch, z SP Bieniewice chłopcy pod opieką Bartosza Piwowarskiego. Sędzią głównym zawodów była Beata Gospodarska.
Dbanie o zdrowie i sprawnośc fizyczną, jest szansą na wspólne zwycięstwo.
Hasło " TRZYMAJ FORMĘ " jest naszym drogowskazem. Udział w grach zespołowych kształtuje cechy społeczne, współpracę w grupie, rywalizację zgodnie z zasadami " fair play ". Sport kształtuje charakter zawodników i wytrwałośc w dążeniu do celu, to nie tylko wysiłek fizyczny, to także dbanie psychiki o ciało.

Wyniki poszczególnych spotkań:
SP 2 chł : SP 1 chł 1 : 0
SP 1 chł : SP B chł 0 : 1
SP 2 chł : SP B chł 4 : 0
SP 2 dz : SP 1 dz 4 : 0
Najlepszymi zawodnikami turnieju byli : Wiktoria Jabłońska i Kacper Lewandowski z SP 2.
W uroczystym wręczaniu nagród i medali wzięli udział pani Dorota Berlińska dyrektor Gimnazjum nr 2 oraz Dominik Gliński.
W sprawnym przebiegu zawodów pomagały uczennice SP 2 : Patrycja Scencelek, Karolina Dąbrowska, Agata Chmielewska, Paulina Głowacka.
W trakcie zawodów była również obecna i gotowa do udzielania pomocy medycznej pielęgniarka pani Małgorzata Larek.
     Klasyfikacja końcowa w  kategorii chłopców :
I   miejsce SP 2
II  miejsce SP B
III miejsce SP 1
     W kategorii dziewcząt :
I  miejsce SP 2
II miejsce SP 1
Złote medalistki z SP 2 zagrały w składzie : Klaudia Jabłońska, Wiktoria Jabłońska, Julia Ryng, Kinga Dąbrowska, Agata Marjańska, Dominika Miluska, Anita Germel, Aleksandra Walicka, Natalia Szymaniak, Małgorzata Wiewióra.
Gratulacje dla uczestników turnieju i ich nauczycieli.

Beata Gospodarska.

Wtorek 19.03.2024