Wychowawca - Renata Janowska Dzień Chłopaka w IC Owoce dają moc! Andrzejki w naszej klasie Mikołajki w Eldorado „Świąteczne klimaty" – klasowe spotkanie bożonarodzeniowe Dzień Kobiet w klasie IC Witamy WIOSNĘ! Dinozaury już wymarły. Czy aby na pewno? Piknik Rodzinny Jesteśmy już w II klasie! W teatrze Śniadanie daje moc! Wycieczka do Centrum Nauki KOPERNIK Mikołajki w IIC Warsztaty świecowe Spotkanie świąteczne - 15 XII 2015 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy II c na Wystawie Lalek Bal Karnawałowy Polubić Królową Nauk Wiosna, wiosna, wiosna - ach, to TY!!! Dzień Kobiet w klasie IIC Warsztaty - kule do kąpieli Wycieczka do Farmy Iluzji Klasa III c po wakacjach - wychowawczyni Edyta Włodarska Wycieczka do KPN Wspólne dekorowanie pierników

Klasa IIC

„Świąteczne klimaty" – klasowe spotkanie bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka - to buduje magiczny świąteczny klimat. I właśnie po to, aby w naszej sali zagościła świąteczna atmosfera zorganizowałam dla dzieci oraz rodziców klasowe spotkanie świąteczne w formie warsztatów plastycznych.

Na moment sala zamieniła się w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów, którzy mieli do dyspozycji: cekiny, brokaty, wstążki, koraliki, tasiemki i inne materiały. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, wykazując się niebywałą inwencją twórczą, oryginalnością pomysłów, bogatą wyobraźnią oraz precyzją. Był też czas na miłe pogawędki, śpiewanie kolęd i słodki poczęstunek :)

Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych bombek oraz baaaardzo długi łańcuch. Wszystkie wykonane bombki dzieci i rodzice zabrali, by były ozdobą ich domu. Łańcuch – został w naszej sali.

Bardzo cieszę się, że mimo przedświątecznego zabiegania, rodzice znaleźli czas i mieli ochotę spędzić z nami to popołudnie. Zabawy było sporo, a cel ważny -  bowiem każda chwila spędzona z własnym dzieckiem jest wyjątkowa i bezcenna. Właśnie tak tworzymy dziecięce świąteczne wspomnienia.

Spotkanie miało charakter integracyjny, przebiegało w wesołej, ciepłej i miłej atmosferze, pełnej dobrej zabawy nie tylko dla  dzieci, ale również dla rodziców. Dziękuję wszystkim obecnym na spotkaniu. Bardzo cieszę się, że mam tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców ;-) ;-) ;-)

Piątek 29.03.2024