Wychowawca - Małgorzata Kuczyńska Przedstawienie "Świąteczne elfy" Jesteśmy już w II klasie! Szkolny Dzień Zdrowego Śniadania VI Festiwal Teatralno-Muzyczny "Dajemy Nadzieję" Dzień Uśmiechu w IIE Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w IIE Ubieramy choinkę Mikołajkowa wycieczka Warsztaty świecowe Warsztaty bombkowe Świąteczne przedstawienie 21 XII 2015 Bal karnawałowy Wycieczka do Parku Iluzji Dwójkowy Dzień Integracji Jesteśmy w III klasie. Obchodzimy Dzień Chłopaka Wycieczka do Puszczy Kampinoskiej Jeden miesiąc z życia klasy IIIE Wycieczka do Kłodawy i Łęczycy

Klasa IIE

Przedstawienie "Świąteczne elfy"

17 grudnia 2014r. uczniowie z klasy 1e integracyjnej przy blasku choinki zaprezentowali dla rodziców przedstawienie pt. „Świąteczne elfy”.

Dzieci wcieliły się w role zabawnych i kolorowych elfów Świętego Mikołaja. W sposób humorystyczny zaprezentowały przedświąteczną krzątaninę i dylematy związane z prezentami dla dzieci :) Sztuka składała się z kilku scen. Jedną z najzabawniejszych była wizyta małego chłopca, który przyszedł do krainy elfów poskarżyć się na Świętego Mikołaja.

Mali aktorzy nie tylko wykazali się bardzo dobrym odegraniem swoich ról, ale również umiejętnościami tanecznymi.

Czwartek 28.03.2024