Wychowawca - Anna Cieślak Uczniowie IIIA o swojej klasie Każdy przyjaciela ma, gdy uczy się w 3a

Klasa IIIA

Uczniowie IIIA o swojej klasie

"Cześć! Jestem Daria, mam 8 lat i chodzę do klasy 3a, opowiem wam o niej. Mamy ekstra panią, bo prowadzi ciekawe zajęcia i organizuje nam fajne wycieczki. Mam 5 kolegów i 17 koleżanek, które bardzo lubię. W każdy czwartek jeździmy na basen. Uczymy się tam pływać, skakać do wody, a nawet nurkować. Przerwy spędzamy na holu lub w klasie bawiąc się w różne zabawy. Myślę, że jesteśmy zgraną klasą. Nieźle się dogadujemy. Lubię swoją klasę i dobrze się w niej czuję".

Daria

"Lubię naszą klasę, bo każdy umie ze sobą współpracować. Dzieci mają wspólne zainteresowania: to - śpiew, taniec, plastyka, gra w piłkę. Lubimy chodzić do szkoły i zdobywać wiedzę. Mamy miłą, troskliwą, wymagającą panią, dzięki której możemy się wiele nauczyć.  Na przerwach bawimy się i gramy w różne gry. Ogólnie nasza klasa jest wesoła, choć czasami zdarza się nam narozrabiać".

LENA

"Lubię swoją klasę. Co tydzień jeździmy na basen, a czasami na wycieczki, ostatnio byliśmy w Muzeum Narodowym.           Dziewczynki w naszej klasie są miłe i koleżeńskie, niektóre mają zdolności artystyczne, inne bardzo dobrze się uczą. Razem lubimy rozmawiać lub bawić się na holu. Chłopcy są trochę niegrzeczni.                                                                                       Moja klasa jest bardzo fajna".

MAJA P.

"Bardzo lubię moją Panią, moje koleżanki i kolegów. Uwielbiam dodatkowe zajęcia matematyczne. Lubię wycieczki, zawsze jeździmy w ciekawe miejsca. Nauka w naszej klasie jest bardzo przyjemna. Nawet sprawdziany są fajne. Dekoracje, które robi Pani, są zawsze piękne. W pracowni cały czas jest porządek, wszyscy o to dbamy."

OLA

"Wszyscy lubimy jeździć na wycieczki, dlatego Pani organizuje nam je często. Ostatnio byliśmy w Muzeum Narodowym.           Moja klasa jest zgrana i fajna, dlatego chętnie przychodzimy do szkoły.

BARTOSZ

"W mojej klasie jest super, ponieważ uczymy się matematyki, polskiego, angielskiego, a nawet historii Polski.                                                                         Mam w klasie wielu przyjaciół."

NATALIA K.

"W naszej klasie jest dużo kolorowych prac dzieci. Zrobiliśmy także wystawę grzybów leśnych. Najwięcej jest muchomorów, jest też jedna kania..."

KASIA

Czwartek 18.04.2024