Klasa IIIB

Jesteśmy już w III klasie!

Klasa III B tworzy niepowtarzalny, pełen niecodziennych pomysłów zespół klasowy.

Jesteśmy pełni pozytywnej energii, uśmiechnięci i radośnie spoglądamy na świat. Naszą mocną stroną jest asertywność, gdy nam coś nie odpowiada, sygnalizujemy to natychmiast.

W zajęciach uczestniczymy bardzo aktywnie. Potrafimy  się wzajemnie słuchać.

Lubimy wycieczki klasowe i wspólne wyjścia na spektakle, koncerty. Świetnie się razem bawimy, uwielbiamy ,,humory dnia’’, które stały się już tradycją w naszej klasie. Realizujemy się dodatkowo na zajęciach pozalekcyjnych: tanecznych, sportowych, językowych. Już od II klasy pokochaliśmy zajęcia teatralne, w których systematycznie i z pasją uczestniczy większość z nas. Tak już mamy, że jak się do czegoś zabierzemy, to z impetem i pełnym zaangażowaniem.

Jesteśmy ambitni, dlatego czasami rywalizujemy ze sobą, ale nie jest nam też obca wzajemna pomoc. Wspólnie przeżywamy własne sukcesy i  porażki. Nasza klasa składa się z 23 uczniów, a to oznacza 23 indywidualności, 23 różne pomysły na świat i tyleż samo opinii na dany temat.

Piątek 29.03.2024