Wychowawca - Justyna Oczkoś Wycieczka na Farmę Dyń Śniadanie daje moc! Czary mary, czary mary... andrzejkowej tradycji czar Mikołajkowe zabawy w Kolorado Warsztaty z cyberprzemocy Poczuć się jak studenci... Wycieczka do Rogowa Jesteśmy już w III klasie! Dzień rowerowy na kółku sportowym Jan Matejko od kuchni Smacznie i zdrowo! Klasa IIIC na wystawie lalek Jesteśmy uczniami klasy IV Tekstowa podstrona Godzina wychowawcza Noc z Astrid Lindgren Wycieczka do Kazimierza

Klasa IIIC

Jesteśmy już w III klasie!

Jesteśmy już w trzeciej klasie. Jak ten czas szybko ucieka! Jeszcze niedawno uczyliśmy się literek, a teraz piszemy wypracowania, poznajemy historię Polski, obliczamy sumy, różnice, ilorazy. W tym roku przeprowadziliśmy się z parteru na pierwsze piętro. Zmieniliśmy też szatnie – wreszcie mamy własne szafki! To kolejny nasz krok w dorosłość.

Lubimy się uczyć, poznawać, odkrywać, tworzyć. Uwielbiamy grać w piłkę (w tym spełniają się chłopcy) oraz śpiewać i tańczyć (dziewczynki nie mają sobie równych).

Samodzielni, zdyscyplinowani, uśmiechnięci, otwarci, ambitni, zaangażowani– tak, te określenia pasują do naszej klasy.

Piątek 29.03.2024