Konkursy szkolne

Konkurs Logopedyczny 2019/2020

Regulamin Logopedycznego Konkursu Plastycznego „Ilustracja do wybranego wiersza Małgorzaty Strzałkowskiej.”

1. Temat konkursu „ Ilustracja do wybranego wiersza Małgorzaty Strzałkowskiej.

2. Organizatorem konkursu jest Aneta Głuszczak

3. Czas trwania konkursu od 12 listopada 2019 r. do 12 stycznia 2020 r. Decyduje data wpłynięcia pracy do gabinetu nr 8 w SP2.

4. Konkurs adresowany jest do dzieci w następujących kategoriach wiekowych:

I – dzieci kl 1-3,

II – dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi kl 1-3,

III – dzieci kl 4-8,

IV – dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi kl 4-8.

5. Celem konkursu jest: zapoznanie z twórczością M. Strzałkowskiej, rozbudzanie twórczości plastycznej i językowej dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, inspiracja do zabawy słowem, rozwijanie własnej wyobraźni, ćwiczenie sprawności językowej i manualnej, wzbogacanie słownictwa, warsztatu plastycznego, prezentowanie różnorodnych form i technik plastycznych.

6. Na konkurs należy przynieść do gabinetu nr 8 w SP2 pracę ilustrującą jeden z wierszy Małgorzaty Strzałkowskiej.  Zbiory wierszy do wykorzystania w konkursie dostępne w bibliotece szkolnej oraz u p. Anety Głuszczak w gabinecie nr 8.

7. Format pracy: A4 Technika dowolna.

8. Każda praca musi być  podpisana z tyłu imieniem, nazwiskiem i klasą do której uczęszcza autor pracy plastycznej oraz tytułem wiersza.

9.  Prace powinny być wykonywane przez uczestników samodzielnie.

10. Prace należy przynieść do gabinetu nr 8 w SP2 w Błoniu do dnia 12.01.19

12. Komisja konkursowa wybierze najciekawsze prace. Od decyzji komisji nie ma odwołania. Wyłonienie zwycięzcy i ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 2 tygodni od ukończenia konkursu. Lista zwycięzców zostanie umieszczona na stronie szkoły wraz ze zdjęciami prac.

13. Po zakończeniu konkursu prace będą przekazane M. Strzałkowskiej.

14. Po zakończonym konkursie nagrodzone prace zostaną opublikowane  na stronie szkoły.

15. Przewidujemy nagrody dla laureatów.

16. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w konkursie.

Piątek 19.04.2024