Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
ZNANI, LUBIANI, CENIENI w SP2 prof. dr hab. EDYTA GRUSZCZYK-KOLCZYŃSKA dr DANUTA AL- KHAMISY dr IZABELA KRAUZE WANDA CHOTOMSKA JOANNA OLECH ANNA ONICHIMOWSKA BEATA OSTROWICKA MAŁGORZATA STRZAŁKOWSKA GRZEGORZ KASDEPKE IWONA CAŁA PAWEŁ WAKUŁA ANNA GUZIK AGNIESZKA KACZOROWSKA OLGA KALICKA PATRICIA KAZADI MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA LAURA ŁĄCZ KATARZYNA MIERNICKA MATEUSZ DAMIĘCKI ADAM FIDUSIEWICZ KASPER ZBOROWSKI-WEYCHMAN LESŁAW ŻUREK BARBARA SZELĄGOWSKA i MONIKA JĘDRYCHOWSKA dr AGNIESZKA OLECHOWSKA ILONA RZEMIENIUK DOROTA JASIŃSKA MACIEJ RADEL

Odwiedzili naszą szkołę

AGNIESZKA KACZOROWSKA

OLGA KACZOROWSKA - (ur. 16 lipca 1992r) – polska tancerka klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010, aktorka.

W 1999 zadebiutowała na ekranie, wcielając się w rolę Bożeny w serialu telewizyjnym Klan emitowanym na kanale TVP1. Trenuje taniec towarzyski.

W 2007 zajęła 5. miejsce na Mistrzostwach Polski w stylu latynoamerykańskim w kategorii wiekowej 16-18 lat (youth), 10 lutego 2008 zdobyła tytuł II wicemistrzyni Polski, a 22 lutego 2009 sięgnęła po złoty puchar. W stylu standardowym zajęła 13. miejsce na 60 par. Aktualnie jest II wicemistrzynią Europy oraz Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich.

Od 5 września do 17 października 2014 brała udział jako trenerka w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Taniec z gwiazdami . Jej parterem tanecznym był Rafał Maślak, z którym zajęła ostatecznie 6. miejsce.

Pani Kaczorowska była u nas w grudniu 2013 roku w raamch projektu "Razem - bezpiecznie, przyjaźnie, ciekawie" współfinansowanego przez MEN.