Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
ZNANI, LUBIANI, CENIENI w SP2 prof. dr hab. EDYTA GRUSZCZYK-KOLCZYŃSKA dr DANUTA AL- KHAMISY dr IZABELA KRAUZE WANDA CHOTOMSKA JOANNA OLECH ANNA ONICHIMOWSKA BEATA OSTROWICKA MAŁGORZATA STRZAŁKOWSKA GRZEGORZ KASDEPKE IWONA CAŁA PAWEŁ WAKUŁA ANNA GUZIK AGNIESZKA KACZOROWSKA OLGA KALICKA PATRICIA KAZADI MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA LAURA ŁĄCZ KATARZYNA MIERNICKA MATEUSZ DAMIĘCKI ADAM FIDUSIEWICZ KASPER ZBOROWSKI-WEYCHMAN LESŁAW ŻUREK BARBARA SZELĄGOWSKA i MONIKA JĘDRYCHOWSKA dr AGNIESZKA OLECHOWSKA ILONA RZEMIENIUK DOROTA JASIŃSKA MACIEJ RADEL

Odwiedzili naszą szkołę

KATARZYNA MIERNICKA

KATARZYNA MIERNICKA (z domu WZIĄTEK) - (urodzona w 1964 roku w Warszawie). Aktorka, ukończyła Szkołę Teatralną w 1987 roku. W latach 1987-99 występowała w Teatrze Ateneum w Warszawie. Od 1990 roku zajmuje się astrologią, jogą i doskonaleniem kultury wewnętrznej. Ukończyła prowadzone przez specjalistów z Wielkiej Brytanii słynne warsztaty Dramy. Prowadziła zajęcia teatralne z dziećmi i młodzieżą. Współpracuje z wieloma  firmami i ośrodkami  w Polsce, gdzie prowadzi warsztaty „Sztuka autoprezentacji i komunikacji”. Od kilkunastu lat stale współpracuje z TVP i Teatrem Polskiego Radia (słuchowisko „Jeziorany”).

Pani Katarzyna gościła w naszej szkole w roku szkolnym 2009/2010 w ramach projektu "Myślimy globalnie - poznajemy świat i włączamy się w jego naprawę" - prowadziła warsztaty taj-chi.

Jest absolwentką naszej szkoły, ukończyła ją w 1979 roku. W latach szkolnych odnosiła też liczne sukcesy sportowe, ćwiczyła w Klubie OLYMP.

Wtorek 16.10.2018

Wtorek 16.10.2018

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu
E-mail szkoły: sp2@blonie.pl
Informacja e-mail: sp2@blonie.pl
Telefon: 22 7253260
Adres szkoły: ul. Narutowicza 21; 05-870 Błonie