Klasa IC

Klasa IC - wych. Małgorzata Bogucka

Klasa 1c liczy 22 uczniów pełnych zapału i chęci do nauki. Swoją szkolną przygodę rozpoczęli wspólną zabawą w Parku Rozrywki w Julinku. Zostali oficjalnie przyjęci do braci uczniowskiej 14 października podczas ślubowania klas pierwszych. Szczególną uwagę zwracają na bezpieczeństwo innych oraz swoje. Uczestniczyli w spotkaniu z ratownikami medycznymi oraz policjantem. Dbają również o zdrowe ciało, przygotowali wspólne śniadanie, które było bogate w warzywa. Chcą zostać członkami biblioteki szkolnej i już brali udział w spotkaniu z pisarką dla dzieci Barbarą Szelągowską i ilustratorką Moniką Jędrychowską, które uwieńczone zostało pierwszym autografem. Dzieci mają kochających i troskliwych rodziców, którzy chętnie ich wspierają i z zaangażowaniem uczestniczą w życiu klasy i szkoły.

Piątek 19.04.2024