Sport w szkole

Dziewczęta II w finałach powiatowych unihokeja

15 grudnia 2014r odbyły się finały powiatowe w unihokeju dziewcząt szkół podstawowych w Płochocinie.
Organizatorem turnieju był nauczyciel WF Robert Chechłacz. Mecze były rozgrywane w bardzo szybkim tempie. Wszystkie dziewczęta zasługują na pochwały swoich nauczycieli. Były piękne akcje i wyrównana walka między zespołami. Reprezentacje zgrane i ambitne. Sportowa rywalizacja przebiegała w życzliwej atmosferze i zgodnie z zasadami " fair play ". Dziewczęta znają się z udziału w licznych zawodach i miło było obserwowac sportowe przyjaznie i wzajemny doping między reprezentacjami poszczególnych gmin. O końcowej klasyfikacji zadecydował ostatni mecz turnieju między SP 2 Błonie i Borzęcinem, który wygrały dziewczęta z SP 2 wynikiem 1 : 0.
W uroczystym wręczaniu pucharów i medali wzięli udział Radosław Karpiński i Robert Chechłacz.
 Klasyfikacja końcowa finałów powiatowych w unihokeju dziewcząt:
I   miejsce   Płochocin
II miejsce  Błonie SP 2
III miejsce   Borzęcin
IV  miejsce   Leszno
 Srebne medalistki pod opieką Beaty Gospodarskiej zagrały w składzie : Klaudia Jabłońska, Wiktoria Jabłońska, Julia Ryng, Kinga Dąbrowska, Agata Marjańska, Dominika Miluska, Anita Germel, Aleksandra Walicka, Monika Wesołowska, Małgorzata Wiewióra, Paulina Bernat, Paulina Głowacka.
                                                                       Beata Gospodarska.

Piątek 29.03.2024