SUKCES NASZEJ GAZETY II MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU FILMÓW DLA DZIECI Zwycięstwo w XX Ogólnopolskim Konkursie Mediów Szkolnych "Forum Pismaków" Złoty Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Mediów Szkolnych Forum Pismaków Zwycięstwo w konkursie EMPIKU I miejsce w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Gazetek Szkolnych "Nasza Gazeta" SUKCESY UCZNIÓW - ROK SZKOLNY 2018/19 Naukowa Szkoła Roku 2019 Wygrana w konkursie "Powietrze bez śmieci" 2018 II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Ratuję, nie marnuję" 2019 Sukcesy indywidualne uczniów - rok szkolny 2019/20 Sukcesy indywidualne uczniów 2020/21 Sukcesy indywidualne uczniów 2021/22 Sukcesy indywidualne uczniów w 2022/23 r. Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie "Zdrowo Jem - Wszystko Wiem!" rok szkolny 2022/23 Sukcesy indywidualne 2023-24

SUKCES NASZEJ GAZETY

Z radością pragniemy powiadomić, że nasza gazeta szkolna „Nasze Sprawy i Sprawki” została laureatem I miejsca XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Mediów Szkolnych MAM Forum Pismaków!

Tematem wiodącym tegorocznego konkursu było „Moje miasto wczoraj i dziś”.

W dniach 23 – 25 czerwca 2014 roku reprezentantki Zespołu Redakcyjnego wraz z opiekunką gazety Panią Mariolą Siedlecką wzięły udział w warsztatach dziennikarskich i gali finałowej organizowanej w tym roku w Katowicach na Uniwersytecie Śląskim.

Ogromnie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Gazeta publikowana jest co miesiąc na stronie internetowej szkoły oraz na stronie Błonia.  Dostępna jest też w wersji papierowej do wypożyczenia w bibliotece szkolnej.

Z naszą redakcją można się kontaktować osobiście lub mailowo: diamir72@o2.pl.

Wtorek 19.03.2024