SUKCES NASZEJ GAZETY II MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU FILMÓW DLA DZIECI Zwycięstwo w XX Ogólnopolskim Konkursie Mediów Szkolnych "Forum Pismaków" Złoty Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Mediów Szkolnych Forum Pismaków Zwycięstwo w konkursie EMPIKU I miejsce w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Gazetek Szkolnych "Nasza Gazeta" SUKCESY UCZNIÓW - ROK SZKOLNY 2018/19 Naukowa Szkoła Roku 2019 Wygrana w konkursie "Powietrze bez śmieci" 2018 II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Ratuję, nie marnuję" 2019 Sukcesy indywidualne uczniów - rok szkolny 2019/20 Sukcesy indywidualne uczniów 2020/21 Sukcesy indywidualne uczniów 2021/22 Sukcesy indywidualne uczniów w 2022/23 r. Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie "Zdrowo Jem - Wszystko Wiem!" rok szkolny 2022/23 Sukcesy indywidualne 2023-24

Zwycięstwo w konkursie EMPIKU

We wrześniu 2017r. postanowiliśmy przystąpić do konkursu EMPIKU "Tysiąc powodów, by czytać". W pierwszym etapie przygotowaliśmy pracę konkursową, którą stanowiło zdjęcie ilustrujące okładkę wybranej książki, wraz z uzasadnieniem. Od 3 do 22 X odbywało się głosowanie na stronie EMPIKU. W konkursie uczestniczyło ok. 500 szkół, głosowało 153 tysiące osób, które oddały łącznie ponad 530tys. głosów. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, nauczycieli, dzieci, mieszkańców Błonia, rodzin i znajomych z całej Polski i z zagranicy znaleźliśmy się w zwycięskiej piątce szkół powyżej 100 uczniów, które zakwalifikowane zostały do otrzymania nagrody w postaci 1000 książek do szkolnej biblioteki (na dodatek na I miejscu!).

Praca konkursowa - zdjęcie ilustrujące książkę Grzegorza Kasdepke "Wielka księga uczuć"

Wojtek, który jest „urodzonym piłkarzem”, przyniósł piłkę. Maja wycięła serce, aby móc wyrazić swoje uczucia do niego. Oliwia bardzo się zdziwiła tym, że Bartkowi jest smutno z powodu wzajemnej sympatii przyjaciół. Ala była szczęśliwa , bo właśnie dostała na urodziny pieska. Laura z Różą oraz Marta miały obrażone miny, ponieważ niedawno się pokłóciły.Nasz fotograf cieszył się tą lawiną uczuć, bo wyszła mu z tego świetna scenka. „Wielka księga uczuć” to nasza ulubiona książka, więc nie mieliśmy problemu z wyborem tytułu.

29856 głosów

Środa 24.04.2024