Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
Rok szkolny 2018/2019 WARSZTATY DZIENNIKARSKIE Język migowy z treningiem widzenia dla dzieci z klas I

Zajęcia pozalekcyjne

Rok szkolny 2018/2019

L.p.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień, godziny

Sala

1.

Zajęcia wyrównawcze klasa IA

Małgorzata Bogucka

Piątek

12.40-13.25

Czytelnia

2.

Zajęcia wyrównawcze klasa IB

Małgorzata Kalańska

Czwartek

16.10-17.00

121

3.

Zajęcia wyrównawcze klasa IC

Agnieszka Wodzyńska

Środa                 15.25-16.10

121

4.

Zajęcia wyrównawcze klasa IIA

Aleksandra Witek

Czwartek            16.15-17.00

122

5.

Zajęcia wyrównawcze klasa IIB

Joanna Marciniak

Piątek                  16.15-17.00

124

6.

Zajęcia wyrównawcze klasa IIC

Anna Wieczorkowska

Piątek                  16.15-17.00

125

7.

Zajęcia wyrównawcze klasa IIIA

Justyna Oczkoś

Poniedziałek 11.40-12.25

16

8.

Zajęcia wyrównawcze klasa IIIB

Renata Janowska

Poniedziałek

16.10-17.00

16

9.

Zajęcia wyrównawcze klasa IIIC

Anna Cieślak

Poniedziałek

16.10-17.00

123

10.

Zajęcia rozwijające Klasa IA

Małgorzata Bogucka

Środa

15.20-16.10

122

11.

Zajęcia rozwijające Klasa IB

Małgorzata Kalańska

Piątek

16.10-17.00

121

12.

Zajęcia rozwijające Klasa IC

Agnieszka Wodzyńska

Wtorek                11.40-12.25

231

13.

Zajęcia rozwijające Klasa IIA

Aleksandra Witek

Piątek                  16.15-17.00

122

14.

Zajęcia rozwijające Klasa IIB

Joanna Marciniak

Piątek                 11.40-12.25

342

15.

Zajęcia rozwijające Klasa IIC

Anna Wieczorkowska

Czwartek           16.15-17.00

125

16.

Zajęcia rozwijające szachy Klasa IIB

Joanna Marciniak

Czwartek            16.15-17.00

124

17.

Zajęcia rozwijające szachy Klasa IIIA

Justyna Oczkoś

Piątek                 12.40-13.25

123

18.

Zajęcia wyrównawcze matematyka

Bożena Bogucka

Czwartek           14.30-15.15

227

19.

Zajęcia wyrównawcze matematyka

Przemysław Wituski

Czwartek

14.20-15.15

345

20.

Zajęcia wyrównawcze matematyka

Agnieszka Zielińska

Wtorek            14.30-15.15

345

21.

Zajęcia wyrównawcze matematyka

Karolina Miązek

Piątek                 8.00-8.45

234

22.

Zajęcia rozwijające matematycznie kl. VIII

Ewa Chwil

Środa                 8.00-8.45

343

23.

Zajęcia rozwijające matematycznie kl. VIII

Agnieszka Zielińska

Czwartek            8.00-8.45

345

24.

Zajęcia rozwijające matematycznie kl. VIII

Karolina  Miązek

Wtorek            13.35-14.20

343

25.

Zajęcia rozwijające matematycznie kl. VIII

Bożena Bogucka

Poniedziałek

8.00-8.45

345

26.

Zajęcia rozwijające dziennikarskie

Karolina Siedlecka

Poniedziałek 14.30-15.15

227

27.

Zajęcia rozwijające medialne

Edyta Kurlej

Piątek

8.00-9.00

16

28.

Zajęcia rozwijające radiowe

Jacek Wolszczak

Poniedziałek

12.40-13.25

Biblioteka, radiowęzeł

29.

Zajęcia rozwijające chemiczne

Anna Błachnio

Piątek

 

227

30.

Zajęcia rozwijające chemiczno-fizyczne

Dominika Moszczyńska

Środa                  13.35-14.20

227

31.

Zajęcia rozwijające przyrodnicze

Ewa Podyma

 

342

32.

Zajęcia rozwijające geograficzne

Irena Tekieniewska

Wtorek

14.30-15.15

339

33.

Zajęcia rozwijające historyczne IV-VI

Jakub Bargieł

Środa

15.20-16.05

236

34.

Zajęcia rozwijające historyczne V-VI

Jakub Bargieł

Piątek

14.30-15.15

236

35.

Zajęcia rozwijające historyczne VII-VIII

Jakub Bargieł

Piątek

16.10-17.00

236

36.

Zajęcia rozwijające literacko-artystyczne

Iwona Różycka

Środa

14.20-15.15

341

37.

Zajęcia rozwijające językowe (angielski)

Rafał Herman

Środa 13.35-14.20

342

38.

Zajęcia rozwijające językowe (angielski)

Olga Stojanowska

Poniedziałek 10.40-11.25

234

39.

Zajęcia rozwijające językowe (angielski)

Jadwiga Zaczyńska

Poniedziałek

14.30-15.15

234

40.

Zajęcia rozwijające językowe (język niemiecki)

Krystian Ciszewski

Czwartek          11.40-12.25

230

41.

Zajęcia rozwijające językowe (język niemiecki)

Joanna Okulus

Czwartek

14.30 – 15.15

231

42.

Zajęcia rozwijające plastyczne

Ewa Bujak

Wtorek              14.30-15.15

338

43.

Zajęcia informatyczne Programowanie i robotyka

Ewa Kaska

       Czwartek              14.30-15.15

337

44.

Zajęcia informatyczne Programowanie i robotyka

Bożena Bogucka

Piątek                    8.55-9.15

337

45.

SKS

Beata Gospodarska

Poniedziałek

15.15 – 16.15

Sala gimnastyczna

 

Środa 19.12.2018

Środa 19.12.2018

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu
E-mail szkoły: sp2@blonie.pl
Informacja e-mail: sp2@blonie.pl
Telefon: 22 7253260
Adres szkoły: ul. Narutowicza 21; 05-870 Błonie