Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
Rok szkolny 2017/2018 - zajęcia organizowane w ramach Programu Unijnego WARSZTATY DZIENNIKARSKIE Język migowy z treningiem widzenia dla dzieci z klas I

Zajęcia pozalekcyjne

Rok szkolny 2017/2018 - zajęcia organizowane w ramach Programu Unijnego

Nauka bez tajemnic - wsparcie uczniów z terenu gminy Błonie poprzez wyrównywanie ich szans edukacyjnych oraz wykorzystanie nauczania opartego na metodzie eksperymentu

Typ zajęć

Nazwisko i imię nauczyciela

Typ zajęć
szczegóły

Klasa

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

Sala

Wyrównawcze
klasy I-III

Oczkoś Justyna

 

2A

wtorek

12.40-13.25

124

Przygoda Urszula

 

2B

wtorek/czwartek

12.25-13.55

biblioteka

Cieślak Anna

matematyka

2C

środa

12.40-13.25

123

Szypszak Katarzyna
w zast. Wolszczak Jacek

 

3A

piątek

16.15-17.00

126

Wolszczak Jacek

 

3B

środa

16.15-17.00

126

Bogucka Małgorzata

 

3C

wtorek

12.40-13.25

czytelnia

Kalańska Małgorzata

 

3D

poniedziałek/środa

11.40-12.25

12

Wodzyńska Agnieszka

 

3E

piątek

16.15-17.00

121

Janowska Renata

 

3F

poniedziałek

13.35-14.20

227

Lachowicz Anna

 

3G

poniedziałek

11.40-12.25

18

Wieczorkowska Anna

 

1C

środa

11.40-12.25

18

Witek Aleksandra

 

1A

czwartek

11.40-12.25

16

Marciniak Joanna

 

1B

poniedziałek/  czwartek

11.40-12.25/12.40-13.25

232

Marciniak Joanna

szachy

1B

środa

15.25-16.10/17.00

124

Oczkoś Justyna

szachy

2A

wtorek

13.35-14.20

123

Cieślak Anna

język polski

2C

czwartek/piątek

16.15-17.00/10.45-11.30

123

Wyrównawcze
klasy IV-VI

Bargieł Jakub

historia

 

środa/sobota

14.30-15.15

236

Bogucka Bożena

matematyka

4

wtorek

12.40-13.25

227

Chwil Ewa

matematyka

7

poniedziałek/ wtorek

14.30-15.15

343

Cybulska Marta

język polski

7

czwartek/wtorek

14.20-15.15

230

Jóźwiak Katarzyna

zajęcia wyrównawcze

7

poniedziałek/ wtorek

15.25-16.10/8.00-8.45

230/12

Chojnacka Joanna

zajęcia wyrównawcze

4 c
 

poniedziałek

14.30-15.15

235

Bogucka Bożena

matematyka

7

środa

14.30-15.15

227

Różycka Iwona

język polski

6

poniedziałek

13.35-14.20

341

Tkaczyk-Słowińska Agnieszka

język polski

5

czwartek

13.35-15.15

340

Zielińska Agnieszka

matematyka

6

czwartek

13.35-14.20

345

Rozwijające plastyczne

Bujak Ewa

plastyczne

6

środa

14.20-15.15

338

Bujak Ewa

plastyczne

7

wtorek/środa

14.20-15.15

338

Kalańska Małgorzata

plastyczne

3

środa

16.15-17.00

121

Rozwijające muzyczne

Chojnacka Katarzyna

muzyczne

 

 

 

 

Marciniak Joanna

muzyczne

1

środa/  poniedziałek/ piątek

16.15-17.00/11.30-12.25

124

Rozwijające teatralne

Gutkowska Grażyna

teatralne

 

środa

12.40-14.20/13.25

biblioteka

Oczkoś Justyna

teatralne

 

piątek

11.40-12.25

344

Tkaczyk-Słowińska Agnieszka

teatralne

 

środa

13.35-15.15

340

Dziennikarskie

Siedlecka Mariola

dziennikarskie

 

poniedziałek

14.30-15.15/13.35/14.20

233/teren

Historyczne

Bargieł Jakub

rozwijające

 

poniedziałek

14.30-15.15/15.50

236

Medialne

Kurlej Edyta

medialne

 

piątek

15.10-18.00

16

Czytelniczo-literackie

Domuracka Aneta

literackie

 

poniedziałek

13.00-14.00

120

Różycka Iwona

literackie

 

wtorek

14.30-15.15

341

Mnemotechniki

Kurlej Edyta

mnemotechniki

 

piątek

13.30-15.00

16

Językowe

Zaczyńska Jadwiga

język angielski

5

środa/wtorek

13.35-14.20/14.30-15.15

233

Zaczyńska Jadwiga

język angielski

7

czwartek/środa

14.30-15.1513.35-14.20

233

Jaśniak Agnieszka

język angielski

 

środa

12.40-13.25

231

Robotyka

Bogucka Bożena

robotyka

2

środa

13.35-14.20

337

Kaska Ewa

robotyka

 

środa

14.30-/16.00/15.15

337

Eksperymentalne

Bogucka Małgorzata

zajęcia eksperymentalne

3

czwartek/piątek

11.40-12.25/16.15-17.00

122/czytelnia

Chwil Ewa

zajęcia eksperymentalne

5

poniedziałek/ środa

13.35-14.20

343

Podyma Ewa

ekologiczne

 

czwartek

13.25-15.00

342

Podyma Ewa

koło odkrywców

 

środa

13.25-15.00

342

Błachnio Anna

chemiczne

 

wtorek

13.25-14.20/15.15

227

 Szypszak Katarzyna zast. Wodzyńska Agnieszka

zajęcia eksperymentalne

3

środa

12.40-14.20

18

Tekieniewska Irena

astronomiczne

 

środa

13.35-15.00

339

Tekieniewska Irena

koło odkrywców

 

wtorek

13.35-15.15

339

Wieczorkowska Anna

zajęcia eksperymentalne

1

środa

15.15-17.00

125

Witek Aleksandra

zajęcia ekologiczne

1

środa

15.20-17.00

122

Wodzyńska Agnieszka

zajęcia eksperymentalne

3

poniedziałek

12.40-14.20

123

Zielińska Agnieszka

zajęcia eksperymentalne

 

poniedziałek

12.40-14.20

345

Niedziela 19.08.2018

Niedziela 19.08.2018

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu
E-mail szkoły: sp2@blonie.pl
Informacja e-mail: sp2@blonie.pl
Telefon: 22 7253260
Adres szkoły: ul. Narutowicza 21; 05-870 Błonie