Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
Rok szkolny 2016/2017 - zajęcia organizowane w ramach Programu Unijnego WARSZTATY DZIENNIKARSKIE Język migowy z treningiem widzenia dla dzieci z klas I

Zajęcia pozalekcyjne

Rok szkolny 2016/2017 - zajęcia organizowane w ramach Programu Unijnego

Nauka bez tajemnic - wsparcie uczniów z terenu gminy Błonie poprzez wyrównywanie ich szans edukacyjnych oraz wykorzystanie nauczania opartego na metodzie eksperymentu

Typ zajęć Imię i nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia Godziny zajęć Sala
Wyrównawcze klasy I-III Justyna Oczkoś IA piątek/poniedziałek 16.15-17.00/12.40-13.25 124
Joanna Bedyk IB wtorek 16.15-17.00 125
Anna Cieślak IC czwartek 16.15-17.00 123
Katarzyna Szypszak IIA piątek 11.40-12.25 126
Monika Tarsała IIB wtorek 13.35-14.20 16
Małgorzata Bogucka IIC wtorek 11.40-12.25 16
Małgorzata Kalańska IID poniedziałek 12.40-13.25 16
Agnieszka Wodzyńska IIE poniedziałek 10.45-12.25 16
Kamila Kabelis-Kołogryw IIF piątek 11.40-12.25 232
Anna Lachowicz IIG poniedziałek 16.15-17.00 232
Anna Wieczorkowska IIIA środa/czwartek 11.40-12.25/11.40-12.25 125
Aleksandra Witek IIIB środa 11.40-12.25 122
Edyta Włodarska IIIC środa 11.40-12.25 11
Joanna Marciniak IIID poniedziałek 16.15-17.00 124
Joanna Chojnacka IIIE wtorek 16.15-17.00 235
Bożena Bogucka IIIF wtorek/środa 11.40-12.25/12.40-13.25 123
Wyrównawcze klasy IV-VI Iwona Różycka - język polski kl. V wtorek 13.35-14.20 227
Marta Cybulska -język polski VI wtorek 13.35-14.20 230
Katarzyna Przybylak - matematyka kl. IV wtorek/środa 8.00-8.45/14.30-15.15 342
Agnieszka Zielińska - matematyka kl. V poniedziałek 13.35-14.20 345
Ewa Chwil - matematyka klasy VI środa 13.35-14.20 343
Dominika Olszewska - klasa IV integr.  poniedziałek/wtorek 14.30-15.15/14.30-15.15 236
Bożena Bogucka - matematyka poniedziałek 14.30-15.15 343
Katarzyna Jóźwiak piątek 13.35-14.20 342
Jakub Bargieł-historia piątek 14.30-15.15 341
Agnieszka Tkaczyk-Słowińska - język polski kl. IV wtorek 13.35-15.15 340
Rozwijające plastyczne Ewa Bujak kl.V środa 13.25-15.15 338
Ewa Bujak kl.VI czwartek 14.20-16.10 338
Małgorzata Kalańska środa 15.25-17.00 121
Rozwijające muzyczne Joanna Marciniak wtorek 16.15-17.00 124
Katarzyna Chojnacka wtorek 12.40-13.25 341
Rozwijające teatralne Justyna Oczkoś środa 15.25-16.10 124
Agnieszka Tkaczyk-Słowińska czwartek 13.35-15.15 340
Grażyna Gutkowska środa 12.40-13.25 biblioteka
Dziennikarskie Mariola Siedlecka wtorek 14.30-15.15 biblioteka
Historyczne Jakub Bargieł-rozwijające poniedziałek 14.30-15.15 342
Medialne Edyta Kurlej- medialne czwartek 15.30-16.15 16
Czytelniczo-medialne Iwona Różycka piątek 14.30-16.10 227
Aneta Domuracka poniedziałek 13.00-15.00 120
Mnemotechniki Edyta Kurlej- mnemotechniki piątek 8.30-10.00 16
Językowe Jadwiga Zaczyńska kl. IV poniedziałek 12.40-13.25 233
Jadwiga Zaczyńska kl. VI środa 14.30-15.15 233
Ewa Zieja poniedziałek 13.35-14.20 234
Robotyka Ewa Kaska środa 14.30-16.00 337
Bożena Bogucka poniedziałek/piątek 16.15-17.00 337
Eksperymentalne Ewa Chwil poniedziałek/środa 13.35-14.20/14.30-15.15 343
Agnieszka Zielińska poniedziałek 12.40-14.20 345
Katarzyna Przybylak piątek 8.00-8.45/14.30-15.15 231
Anna Wieczorkowska środa 15.25-17.00 125
Agnieszka Wodzyńska piątek 15.25-17.00 121
Katarzyna Szypszak poniedziałek/piątek 16.15-17.00/16.15-17.00 125
Aleksandra Witek środa 15.20-17.00 122
Ewa Podyma- ekologiczne środa 13.30-15.00 342
Irena Tekieniewska-astron. poniedziałek 13.35-15.10 339
Irena Tekieniewska- k.odkr. poniedziałek/czwartek 12.40-13.25/13.35-14.20 339
Ewa Podyma- k.odkrywców czwartek 13.30-15.00 342
Małgorzata Bogucka  wtorek/piątek 16.15-17.00/16.15-17.00 122

 

Poniedziałek 25.09.2017

Poniedziałek 25.09.2017

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu
E-mail szkoły: sp2@blonie.pl
Informacja e-mail: sp2@blonie.pl
Telefon: 22 7253260
Adres szkoły: ul. Narutowicza 21; 05-870 Błonie