Wychowawca - Anna Wieczorkowska DZIEŃ BABCI I DZIADKA W IA Przygotowania do Świąt Wielkanocnych Pasowanie na czytelnika Piernikowa lekcja ŚWIĘTO SZKOŁY Spotkanie z dinozaurami Dzień Rodzinny I A w programie Szkoła Przyjazna Bezpieczeństwu Do zobaczenia w II klasie! Znowu razem - jesteśmy już w II klasie! Festyn w Pruszkowie W teatrze Wiemy, co jemy! Nasze zielniki Święto Niepodległości 2015 Mikołajki w IIA Wycieczka do Centrum Nauki KOPERNIK Warsztaty świecowe "I Ty możesz zostać świętym Mikołajem" - przedstawienie Zabawy na śniegu Dzień Dziewczyny i Dzień Chłopaka 2016 Wiosenne przebudzenie Małe Spa dla mam Dzień Dziecka w naszej klasie Dwójkowy Dzień Integracji Występ podczas Dni Błonia Wycieczka w Góry Świętokrzyskie Zakończenie roku szkolnego Po wakacjach Klasowy konkurs - wwrzesień Dzień bez samochodu Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Wycieczka do Kampinoskiego Parku Narodowego

Klasa IIA

Wycieczka do Kampinoskiego Parku Narodowego

6 października pojechaliśmy na wycieczkę do Granicy, która znajduje się w Kampinoskim Parku Narodowym. Na miejscu podzieleni zostaliśmy na trzy grupy. Pierwsza grupa pomaszerowała leśną ścieżką na wieżę widokową, skąd podziwiała piękny, choć deszczowy krajobraz Puszczy Kampinoskiej. Niektórym dzieciom udało się nawet zobaczyć łosie. Druga grupa aleją dębów powędrowała do starej chaty, która miała 120 lat. Zobaczyliśmy jak kiedyś żyli ludzie, jakie mieli sprzęty i jakimi narzędziami się posługiwali. Natomiast trzecia grupa została na frotaż warsztatach, gdzie specjalnymi farbami do tkanin ozdabiała jesienne torby. Kiedy już każda grupa zaliczyła wszystkie atrakcje wspólnie ruszyliśmy do muzeum. Pan Mariusz w zabawny sposób opowiedział nam o lesie i jego mieszkańcach. Gdy wyszliśmy z muzeum przestał padać deszcz, wyjrzało słońce i zrobiła się ładna jesienna pogoda. Na zakończenie zjedliśmy pyszne kiełbaski i napiliśmy się ciepłej herbatki. Wycieczka była bardzo udana.

Gabrysia Kępka

Asia Mieszczyńska