Wychowawca - Aleksandra Witek Drugi rok nauki pływania Śniadanie daje moc! Robimy surówki Mikołajkowy Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły Wycieczka do Centrum Nauki KOPERNIK Wigilia w IIB Wylosuj anioła! Kartka do Powstańca Wycieczka do Granicy

Klasa IIB

Wylosuj anioła!

Niedawno  nasza pani przyniosła do klasy ulotkę propagujacą akcję „Wylosuj anioła” Akcja ta ma na celu pisanie Kartek- Wsparcia dla dzieci leczonych onkologicznie.

Wykonaliśmy kartki z pięknym aniołem i umieściliśmy tam słowa otuchy dla naszych chorych koleżanek i kolegów.

Wtorek 23.04.2024