Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
Wychowawca - Renata Janowska Dzień Chłopaka w IC Owoce dają moc! Andrzejki w naszej klasie Mikołajki w Eldorado „Świąteczne klimaty" – klasowe spotkanie bożonarodzeniowe Dzień Kobiet w klasie IC Witamy WIOSNĘ! Dinozaury już wymarły. Czy aby na pewno? Piknik Rodzinny Jesteśmy już w II klasie! W teatrze Śniadanie daje moc! Wycieczka do Centrum Nauki KOPERNIK Mikołajki w IIC Warsztaty świecowe Spotkanie świąteczne - 15 XII 2015 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy II c na Wystawie Lalek Bal Karnawałowy Polubić Królową Nauk Wiosna, wiosna, wiosna - ach, to TY!!! Dzień Kobiet w klasie IIC Warsztaty - kule do kąpieli Wycieczka do Farmy Iluzji Klasa III c po wakacjach - wychowawczyni Edyta Włodarska Wycieczka do KPN Wspólne dekorowanie pierników

Klasa IIC

Wychowawca - Renata Janowska

                               

Klasa I c liczy 21 uczniów, 11 dziewczynek i 10 chłopców.

Dzieci przygodę z nauką rozpoczynają mając 6 lat. Do szkoły przychodzą chętnie, z uśmiechem na twarzy, choć czasami „mają oczy w mokrym miejscu”.

Pierwszaki w szkole uczą się nowych rzeczy, przypominają sobie to, co już wiedzą i odkrywają to, co nieznane. Poznają siebie nawzajem, nauczycieli, swoje prawa i obowiązki. Starają się być coraz bardziej samodzielni. Od pierwszych dni w szkole uczą się jak być dobrymi kolegami i jak współpracować w grupie. Chętnie pomagają innym.

Uczniowie klasy I c są ruchliwi, żywiołowi, pełni energii. Bardzo lubią się uczyć, bawić, rysować i śpiewać. Ciekawi ich wszystko, co dzieje się wokół.

Piątek 22.06.2018

Piątek 22.06.2018

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu
E-mail szkoły: sp2@blonie.pl
Informacja e-mail: sp2@blonie.pl
Telefon: 22 7253260
Adres szkoły: ul. Narutowicza 21; 05-870 Błonie