Wychowawca - Justyna Oczkoś Wycieczka na Farmę Dyń Śniadanie daje moc! Czary mary, czary mary... andrzejkowej tradycji czar Mikołajkowe zabawy w Kolorado Warsztaty z cyberprzemocy Poczuć się jak studenci... Wycieczka do Rogowa Jesteśmy już w III klasie! Dzień rowerowy na kółku sportowym Jan Matejko od kuchni Smacznie i zdrowo! Klasa IIIC na wystawie lalek Jesteśmy uczniami klasy IV Tekstowa podstrona Godzina wychowawcza Noc z Astrid Lindgren Wycieczka do Kazimierza

Klasa IIIC

Śniadanie daje moc!

W piątek, 7 listopada włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji„Śniadanie daje moc” i zorganizowaliśmy w naszej klasie „Dzień zdrowego śniadania”. Wraz z naszymi paniami, p. Justynką i p. Anetką przygotowaliśmy i zjedliśmy najważniejszy posiłek dnia. Były zdrowe kanapki, sałatki owocowe i warzywne, nadziewane pomidory i inne smakołyki.

Mieliśmy dużą frajdę, bo mogliśmy dzielić się z innymi, próbowaliśmy nowych smaków, ale także dowiedzieliśmy się, dlaczego śniadanie jest takie ważne i co należy jeść, aby byś silnym i zdrowym.

Wtorek 23.04.2024