Klasa IIID

Wychowawca - Joanna Bedyk

Klasa II D liczy 20 uczniów, 13 dziewczynek i 7 chłopców, kilkoro  rozpoczęło naukę w wieku 6-ciu lat. Uczniowie są bardzo chętni do działań na rzecz klasy i szkoły, w czym bardzo wspierają ich rodzice. Są  bardzo zróżnicowanym, ale zgranym zespołem, który chętnie przebywa w swoim towarzystwie, również poza szkołą. Bardzo lubią zajęcia muzyczne, ruchowe i plastyczne, czytanie, pisanie, liczenie i rozwiązywanie łamigłówek matematycznych też sprawia im wiele frajdy. Uwielbiają zajęcia na basenie w Grodzisku Mazowieckim, co miesiąc chętnie słuchają koncertów Filharmonii Narodowej i z niecierpliwością oczekują na wycieczki.

Wtorek 19.03.2024