Wychowawca I-III - Małgorzata Kalańska Warsztaty bożonarodzeniowe Jesteśmy już w IV klasie - wych. Mariola Siedlecka Wycieczka do Obserwatorium Geofizycznego w Świdrze Wycieczka do Kazimierza Dolnego Wycieczka do Łodzi Tekstowa podstrona Wycieczka do Modlina Wyprawa po skarb na lekcji języka polskiego Od papirusu do e-booka - zajęcia w Bibliotece Publicznej Konkurs pięknego czytania w VC Wokół Święta Niepodległości

Klasa IVC

Wychowawca I-III - Małgorzata Kalańska

Jesteśmy klasą integracyjną. Jest nas 20: jedenastu chłopców i dziewięć dziewczynek. Uczą nas dwie panie nauczycielki: pani Małgorzata Kalańska i pani Mariola Siedlecka.

Chociaż każdy z nas jest inny, mamy wiele wspólnych zainteresowań i bardzo lubimy razem się bawić i uczyć.

Bartosz: Bardzo lubię grać na gitarze i jeździć na rowerze.

Wiktoria: W przyszłości chciałabym zostać nauczycielką, bo lubię uczyć. Nudzi mi się w domu, kiedy nie ma szkoły. Lubię też bawić się w berka.

Łukasz: Interesuję się informatyką. Lubię też grać w piłkę. Niedługo będę chodzić na judo.

Maja: Bardzo lubię grać w gumę i robić bransoletki. Często jeżdżę na rowerze i bawię się w parku „Bajka”, a także śpiewam w chórku kościelnym.

Mateusz: Bardzo lubię piłkę nożną. Zamierzam chodzić na treningi.

Oliwia: Bardzo lubię rysować. Chciałabym chodzić na zajęcia plastyczne.

Paweł: Interesuję się informatyką. W przyszłości chciałbym zostać informatykiem.

Kinga: Bardzo lubię czytać książki, jeździć na rowerze i na rolkach, chodzić w trampkach i w sukience, grać w siatkówkę, rysować i odrabiać lekcje, a w telewizji oglądać Violettę.

Kacper: Bardzo lubię traktory, kombajny i inne maszyny rolnicze. W przyszłości chciałbym założyć firmę traktorów.

Natalia: Lubię rysować i malować. Gram też w gry komputerowe. Moją ulubioną grą jest „Angry Birds”. Jeżdżę na rowerze i motorze.

Gracjan: Bardzo lubię piłkę nożną. Dużo czasu poświęcam na grę na boisku. W poniedziałki i środy chodzę na treningi.

Lidka: Lubię grać w gry komputerowe i bawić się w berka.

Kuba: Lubię biegać i skakać.

Milena: Bardzo lubię rysować. Aby rozwijać swoje zainteresowania, chodzę na zajęcia plastyczne do Centrum Kultury i biorę udział w konkursach plastycznych. Lubię też śpiewać, jak moja przyjaciółka Maja. W przyszłości chciałabym zostać modelką.

Kacper: Bardzo lubię grać w gry video.

Paulina: Bardzo lubię zajęcia przyrodnicze i malowanie farbami.

Kuba: Lubię chodzić do szkoły na rano, a gdy wrócę ze szkoły, grać w gry komputerowe.

Maja: Moją pasją jest śpiewanie. W przyszłością chciałabym być piosenkarką. Już teraz chodzę na zajęcia śpiewu do Centrum Kultury.

Michał: Bardzo lubię grać w piłkę nożną. Moja ulubiona drużyna to FC Barcelona.

Filip: Moje zainteresowania to piłka nożna i gry komputerowe. W przyszłości chciałbym zostać piłkarzem.

Często jeździmy na wycieczki. Co tydzień uczymy się pływać na basenie, a raz w miesiącu chodzimy na koncerty do Centrum Kultury.

Bierzemy udział we wszystkich imprezach i uroczystościach szkolnych. Pod opieką swoich pań przygotowujemy przedstawienia.

W naszej klasie jest super!!!

Wtorek 19.03.2024