Wychowawca I-III - Małgorzata Kalańska Warsztaty bożonarodzeniowe Jesteśmy już w IV klasie - wych. Mariola Siedlecka Wycieczka do Obserwatorium Geofizycznego w Świdrze Wycieczka do Kazimierza Dolnego Wycieczka do Łodzi Tekstowa podstrona Wycieczka do Modlina Wyprawa po skarb na lekcji języka polskiego Od papirusu do e-booka - zajęcia w Bibliotece Publicznej Konkurs pięknego czytania w VC Wokół Święta Niepodległości

Klasa IVC

Jesteśmy już w IV klasie - wych. Mariola Siedlecka

Klasa IVC

Wychowawca – Mariola Siedlecka

Jesteśmy klasą integracyjną. Jest nas 20: dwunastu chłopców i osiem dziewczynek. Naszą wychowawczynią jest pani Mariola Siedlecka.

Chociaż każdy z nas jest inny, mamy wiele wspólnych zainteresowań i bardzo lubimy razem się bawić i uczyć.

Filip: Lubię jeździć na rowerze, ćwiczyć na siłowni i pływać w basenie. W wolnym czasie gram na komputerze i bawię się na dworze z kolegami.

Wiktoria: Interesuję się muzyką i sportem. Najbardziej lubię bieganie i skoki w dal.

Łukasz: Lubię jeździć na rowerze i na rolkach. Często gram w gry komputerowe, oglądam ciekawe filmy oraz programy kulinarne.

Maja: Moją pasją jest śpiewanie. Rozwijam ją, uczęszczając do chóru kościelnego.

Mateusz: Interesuję się grami komputerowymi. Moja ulubiona strona internetowa to roblox.com. W przyszłości chciałbym być informatykiem.

Oliwia: Bardzo lubię rysować. Interesuję się dziennikarstwem. Może w przyszłości będę dziennikarką?

Paweł: Lubię grać na pianinie i uczyć się języka niemieckiego. Interesuję się też informatyką i piłką nożną.

Kinga: Interesuję się gimnastyką, fryzjerstwem i kosmetyką. Lubię grać na gitarze.

Kacper: Bardzo lubię maszyny rolnicze i ciągniki siodłowe. Chciałbym składać modele ciężarówek. W przyszłości zamierzam być rolnikiem, a po piętnastu latach kierowcą ciężarówki.

Natalia: Interesuję się jazdą konną. Bardzo lubię jeździć na rolkach i rowerze. Uwielbiam gotować różne potrawy ze swoją babcią.

Gracjan: Trenuję piłkę nożną w klubie „Błonianka”. Moje ulubione kluby to Barcelona i Polska.

Lidka: Lubię spędzać wolny czas w bibliotece w Centrum Kultury i bawić się w Parku „Bajka”.

Kuba: Lubię grać w piłkę nożną, biegać i skakać.

Milena: Moją pasją jest aktorstwo. Chciałabym się rozwijać w tym kierunku.

Kacper: Lubię grać w gry planszowe i komputerowe. Interesuję się piłką nożną.

Paulina: Interesuję się malarstwem i chciałabym zostać malarką. Lubię przyrodę, a szczególnie ptaki. W wolnym czasie często układam puzzle.

Kuba: Lubię grać na komputerze. W przyszłości chciałbym zostać konserwatorem wind.

Bartosz: Bardzo lubię grać na gitarze i jeździć na rowerze.

Michał: Interesuję się karate i piłką nożną. Chodzę na zajęcia dziennikarskie. Lubię też grać na komputerze.

Chętnie i aktywnie uczestniczymy z życiu klasy i szkoły. Bierzemy udział w konkursach. Pomagamy sobie wzajemnie. Staramy się być coraz lepsi.

Czwartek 28.03.2024