Wychowawca I-III - Małgorzata Kalańska Warsztaty bożonarodzeniowe Jesteśmy już w IV klasie - wych. Mariola Siedlecka Wycieczka do Obserwatorium Geofizycznego w Świdrze Wycieczka do Kazimierza Dolnego Wycieczka do Łodzi Tekstowa podstrona Wycieczka do Modlina Wyprawa po skarb na lekcji języka polskiego Od papirusu do e-booka - zajęcia w Bibliotece Publicznej Konkurs pięknego czytania w VC Wokół Święta Niepodległości

Klasa IVC

Wyprawa po skarb na lekcji języka polskiego

21 października na lekcji języka polskiego uczniowie klasy 5c uczestniczyli w grze rozgrywającej się na terenie naszej szkoły.

Treścią zabawy była kontynuacja przygód Tomka Sawyera – tytułowego bohatera książki Marka Twaina.

Uczestnicy odbywali „podróż po całym świecie”, poszukując skradzionego skarbu. Podczas wykonywania dziesięciu zadań utrwalali zasady ortograficzne, wiadomości o budowie wiersza i czasowniku, rozwiązywali krzyżówki i zagadki, przeprowadzali wywiady, rozwijali umiejętność logicznego myślenia.

Na koniec w bibliotece szkolnej odnaleźli poszukiwany skarb.

Serdecznie dziękujemy zaangażowanym Pracownikom Szkoły za pomoc w przeprowadzeniu gry!

Czwartek 28.03.2024