Wychowawca - Marta Marjańska Spotkanie z wężami Wycieczka do Warszawy Klasowy sąd nad Tomkiem Sawyerem Mikołajkowa wycieczka Klasowa Wigilia Z lekcji języka polskiego... Korczakiada Jesteśmy już w VI klasie W dniu 11 listopada 2015 - wiersz Dominiki

Klasa VA

Klasowy sąd nad Tomkiem Sawyerem

5 grudnia 2014r. pod czujnym okiem Pani Ewy Samsel wszyscy uczniowie wzięli udział w lekcyjnym „sądzie” nad Tomkiem Sawyerem, bohaterem lektury „Przygody Tomka Sawyera” – powieści dla młodzieży amerykańskiego pisarza Marka Twaina z 1876r.

Uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie ze swoimi rolami, a było ich bardzo dużo. Dzieci wcieliły się, np. w role: sędziego, prokuratora, obrońcy, ławników, świadków, pani woźnej. Spisali się na medal!

Sobota 20.04.2024