2024/25 REKRUTACJA do kl. 1 i dwujęzycznej kl. 7 REKRUTACJA do klas pierwszych 2023/24 OBIADY Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku 2023/24 Zdjęcia szkolne 2022/2023 Dobrowolne ubezpieczenie dzieci 2021/2022 Zdjęcia szkolne 2021/2022 Procedura bezpiecznego pobytu ucznia w SP2, w tym przebywania na terenie szkoły rodziców/opiekunów dzieci i osób postronnych Procedura "podręcznikowa"

Rekrutacja / Ogłoszenia

OBIADY

INFORMACJE od dostawcy obiadów do błońskich szkół w roku szkolnym 2023/24. Firmy Pora Karmienia.

Poniżej kilka podstawowych informacji:

• cena pozostaje bez zmian - 13 zł za obiadek;
  • dziecko zapisujemy poprzez aplikację (szczegóły poniżej) do godziny 9 rano;
  • obiad można odwołać również maksymalnie do 9 rano danego dnia, w przypadku odwołania o czasie kwota przechodzi na poczet kolejnego, jeszcze nieopłaconego obiadu. W przypadku odwołania o późniejszej porze obiad zostanie dowieziony do szkoły - można go odebrać osobiście z placówki;
  • opłatę w tym roku należy regulować Z GÓRY na numer konta: 33 1020 1055 0000 9102 0331 2261 lub gotówką w barze (ul. Traugutta 8, Błonie).
    W tytule przelewu należy umieścić imię, nazwisko dziecka, szkołę do której uczęszcza oraz opłacany okres czasu;
  • W przypadku zaległości w płatnościach użytkownik zostaje zablokowany w aplikacji i traci możliwość zamawiania obiadów (zostaje o tym poinformowany w wiadomości SMS wcześniej)
  • Co weekend publikowane będzie menu na najbliższy tydzień na FB i w aplikacji również dostępny jest jadłospis;
  • Jeżeli dziecko ma specjalną dietę (np. bezglutenową, bezmleczną) należy o tym poinformować, nawet jeżeli w zeszłym roku szkolnym byliśmy już o tym informowani;
Kilka słów o aplikacji:
Aplikacji można używać przez przeglądarkę (link: https://porakarmienia.qwe.cat/)
lub pobrać na telefon, natomiast na ten moment dostępna jest tylko na androidy, nad wersją na apple jeszcze pracujemy, będziemy informować, gdy powstanie.
Filmy instruktażowe:
W skrócie:
Rejestracja:
  • klikamy funkcję "nowy użytkownik" i wpisujemy numer telefonu/e-mail, na który przyjdzie kod weryfikacyjny. Po wpisaniu kodu przekieruje Państwa do strony w celu uzupełnienia danych. Dane obowiązkowe do wypełnienia to: imię i nazwisko rodzica oraz numer telefonu;
  • po uzupełnieniu danych przekieruje nas do właściwej strony. W module "regulamin" należy zaakceptować dostępne tam dokumenty;

Czwartek 28.03.2024