Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Nauczyciele

Grono Pedagogiczne 2018/2019

 

Lp.

Nazwisko

Stopień awansu zawodowego

Nauczany przedmiot

Wychowawca/Funkcja

Kontakt

1

Magdalena Bargieł 

nauczyciel mianowany

nauczyciel wspomagający

 

 

2

Jakub Bargieł

nauczyciel kontraktowy

historia/WOS

7b

 

3

Joanna Bedyk 

nauczyciel mianowany

nauczyciel wspomagający

 

 

4 Anna Błachnio nauczyciel mianowany chemia/biologia    

5

Bożena Bogucka 

nauczyciel dyplomowany

zajęcia komputerowe/informatyka/matematyka

 

 

6

Małgorzata Bogucka 

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

1a

 

7

Ewa Bujak 

nauczyciel dyplomowany

zajęcia techniczne/ plastyka

6a

 

8

Joanna Chojnacka

nauczyciel kontraktowy

nauczyciel wspomagający

 

 

9

Katarzyna Chojnacka 

nauczyciel dyplomowany

muzyka

 

 

10

Katarzyna Chlebowska

nauczyciel dyplomowany

wychowawca świetlicy

 

 

11

Ewa Chwil 

nauczyciel dyplomowany

matematyka

 

 

12

Anna Cieślak 

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

3c

 

13 Krystian Ciszewski nauczyciel mianowany język niemiecki/edukacja dla bezpieczeństwa 4a  

14.

Marta Cybulska

nauczyciel kontraktowy

język  polski

8a

 

15.

Aldona Cyranowicz

nauczyciel dyplomowany

język polski

dyrektor

aldona.cyranowicz@sp2.blonie.pl

16.

Aneta Domuracka 

nauczyciel dyplomowany

bibliotekarz/wychowawca świetlicy

 

 

17 Aneta Głuszczak nauczyciel mianowany logopeda/terapeuta Integracji Sensorycznej    

18.

Marta Gontarek-Weiss

nauczyciel kontraktowy

wychowanie fizyczne

 

 

19.

Beata Gospodarska 

nauczyciel dyplomowany

wychowanie fizyczne

 

 

20.

Izabela Gurdała

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel wspomagający

8c

 

21.

Grażyna Gutkowska 

nauczyciel dyplomowany

bibliotekarz

 

 

22 Rafał Herman nauczyciel dyplomowany język angielski 5a  

23.

Renata Janowska

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

3b

 

24 Agnieszka Jaśniak nauczyciel stażysta nauczyciel wspomagający/język angielski    
25. Katarzyna Jóźwiak nauczyciel kontraktowy nauczyciel wspomagający/socjoterapeuta 8d  
26. Milena Kaniewska nauczyciel kontraktowy wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, rehabilitacja    

27.

Kamila Kabelis-Kołogryw

nauczyciel mianowany

edukacja wczesnoszkolna

 

 

28.

Małgorzata Kalańska 

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna/plastyka

1b

 

29.

Ewa Kaska

nauczyciel dyplomowany

zajęcia komputerowe/informatyka

 

 

30 Joanna Kowalczyk nauczyciel kontraktowy nauczyciel wspomagający    

31

 Wioletta Kowalewska

nauczyciel kontraktowy

nauczyciel wspomagający

 

 

32.

Piotr Kozieł

nauczyciel mianowany

wychowanie fizyczne

 

 

33.

Małgorzata Kuczyńska

nauczyciel mianowany

nauczyciel wspomagający/arteterapeuta

 

 

34.

Edyta Kurlej 

nauczyciel dyplomowany

pedagog terapeuta/doradca zawodowy

Opiekun Szkolnej Telewizji Internetowej

 

35.

Beata Kynczew 

nauczyciel dyplomowany

pedagog terapeuta/terapeuta Integracji Sensorycznej

 

 

36.

Anna Lachowicz 

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel wspomagający

 

 

37 Anita Lewandowska nauczyciel kontraktowy nauczyciel wspomagający    

38.

Izabela Łuczak 

nauczyciel mianowany

nauczyciel wspomagający

 

 

39. Krzysztof Maciejka nauczyciel kontraktowy historia/WOS    

40

Monika Malik 

nauczyciel mianowany

psycholog

wicedyrektor szkoły

 

41.

Joanna Marciniak 

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

2b

 

42.

Marta Marjańska 

nauczyciel mianowany nauczyciel wspomagający

 

 

43.

Anna Markowicz

nauczyciel dyplomowany

religia

 

 

44 Dominika Moszczyńska nauczyciel dyplomowany fizyka/chemia    
45 Karolina Miązek nauczyciel dyplomowany matematyka/informatyka 4c  

46.

ks. Nowakowski Jarosław

nauczyciel mianowany

religia

 

 

48

Justyna Oczkoś

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

3a

 

49

Joanna Okulus

nauczyciel mianowany

język niemiecki

7c

 

50

Irena Olech

nauczyciel dyplomowany

religia

 

 

51

Ewa Podyma 

nauczyciel dyplomowany

przyroda/biologia

6a

 

52 Urszula Przygoda nauczyciel kontraktowy język polski/WOS    

53

Katarzyna Rogowska

nauczyciel mianowany

nauczyciel wspomagający

 

 

54

Aneta Rosłoń - Nowak 

nauczyciel dyplomowany

terapeuta integracji sensorycznej, doradca metodyczny

doradca metodyczny

 

55

Iwona Różycka 

nauczyciel dyplomowany

język polski

5d

 

56

Mariola Siedlecka 

nauczyciel dyplomowany

język polski/terapeuta EEG Biofeedback

5c; opiekun gazety szkolnej

 

57.

Krystyna Sierakowska 

nauczyciel dyplomowany

pedagog, wychowanie do życia w rodzinie

 

 

58

Aneta Stępniak 

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel wspomagający/terapeuta Integracji Sensorycznej

5b

 

59

Olga Stojanowska

nauczyciel mianowany

język angielski

4d

 

60.

Irena Tekieniewska 

nauczyciel dyplomowany

przyroda/geografia/wychowanie do życia w rodzinie

6c

 

61

Agnieszka Tkaczyk-Słowińska 

nauczyciel dyplomowany

język polski

8b

 

62.

Beata Uczciwek

nauczyciel kontraktowy

psycholog

Opiekun Koła Wolontariatu

 

63.

Kamila Walicka 

nauczyciel mianowany

wychowawca świetlicy

 

 

64.

Anna Wieczorkowska 

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

2c

 

65.

Aleksandra Witek 

nauczyciel mianowany

edukacja wczesnoszkolna

2a

 

66. Przemysław Wituski nauczyciel kontraktowy matematyka    

67.

Agnieszka Wodzyńska 

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

1c

 

68 Jacek Wolszczak nauczyciel kontraktowy nauczyciel wspomagający Opiekun Koła Radiowego Korczak.fm  
69 Małgorzata Woźniak nauczyciel stażysta wychowawca świetlicy    

70

Michał Wysocki 

nauczyciel dyplomowany

język angielski

 

 

71

Jadwiga Zaczyńska 

nauczyciel dyplomowany

język angielski

6d

 

72

Ewa Zieja

nauczyciel kontraktowy

język angielski

 

 

73.

Agnieszka Zielińska 

nauczyciel dyplomowany

matematyka

4b

 

74.

Marzena Żakowska

nauczyciel dyplomowany

logopeda

 

 

75

Mateusz Żebrowski

nauczyciel kontraktowy

wychowanie fizyczne

 

 

 

Poniedziałek 17.12.2018

Poniedziałek 17.12.2018

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu
E-mail szkoły: sp2@blonie.pl
Informacja e-mail: sp2@blonie.pl
Telefon: 22 7253260
Adres szkoły: ul. Narutowicza 21; 05-870 Błonie