Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Nauczyciele

Grono Pedagogiczne 2017/2018

 

Lp.

Nazwisko

Stopień awansu zawodowego

Nauczany przedmiot

Wychowawca/Funkcja

Kontakt

1

Magdalena Bargieł 

nauczyciel mianowany

pedagog wspomagający

 

 

2

Jakub Bargieł

nauczyciel kontraktowy

historia

6b

 

3

Joanna Bedyk 

nauczyciel mianowany

edukacja wczesnoszkolna

 

 

4 Anna Błachnio nauczyciel mianowany chemia    

5

Bożena Bogucka 

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna/zajęcia komputerowe/matematyka

 

 

6

Małgorzata Bogucka 

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

3c

 

7

Ewa Bujak 

nauczyciel dyplomowany

zajęcia techniczne/ plastyka

6a

 

8

Joanna Chojnacka

nauczyciel kontraktowy

nauczanie wczesnoszkolne

4c

 

9

Katarzyna Chojnacka 

nauczyciel dyplomowany

muzyka

 

 

10

Katarzyna Chlebowska

nauczyciel mianowany

świetlica szkolna

 

 

11

Ewa Chwil 

nauczyciel dyplomowany

matematyka

5b

 

12

Anna Cieślak 

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

2c

 

13 Krystian Ciszewski nauczyciel mianowany język niemiecki    

14.

Marta Cybulska

nauczyciel kontraktowy

język  polski

7a

 

15.

Aldona Cyranowicz

nauczyciel dyplomowany

język polski

dyrektor

a.cyranowicz@tlen.pl

16.

Aneta Domuracka 

nauczyciel dyplomowany

biblioteka/świetlica

 

 

17 Aneta Głuszczak nauczyciel mianowany logopeda    

18.

Marta Gontarek-Weiss

nauczyciel kontraktowy

świetlica szkolna/wychowanie fizyczne

 

 

19.

Beata Gospodarska 

nauczyciel dyplomowany

wychowanie fizyczne

 

 

20.

Izabela Gurdała

nauczyciel mianowany

pedagog wspomagający

7c

 

21.

Grażyna Gutkowska 

nauczyciel dyplomowany

biblioteka

 

 

22 Rafał Herman nauczyciel dyplomowany język angielski 4a  

23.

Renata Janowska

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

3f

 

24 Agnieszka Jaśniak nauczyciel stażysta język angielski    
25. Milena Jędrzejewska nauczyciel stażysta wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, rehabilitacja    

26.

Katarzyna Jóźwiak

nauczyciel kontraktowy

pedagog wspomagający

7d

 

27.

Kamila Kabelis-Kołogryw

nauczyciel mianowany

edukacja wczesnoszkolna

 

 

28.

Małgorzata Kalańska 

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna/plastyka

3d

 

29.

Ewa Kaska

nauczyciel dyplomowany

zajęcia komputerowe

 

 

30 Joanna Kowalczyk nauczyciel kontraktowy nauczyciel wspomagający    

31

 Wioletta Kowalewska

nauczyciel kontraktowy

pedagog wspomagajacy

 

 

32.

Piotr Kozieł

nauczyciel kontraktowy

wychowanie fizyczne

 

 

33.

Małgorzata Kuczyńska

nauczyciel mianowany

edukacja wczesnoszkolna

 

 

34.

Edyta Kurlej 

nauczyciel dyplomowany

pedagog terapeuta

 

 

35.

Beata Kynczew 

nauczyciel dyplomowany

pedagog terapeuta

 

 

36.

Anna Lachowicz 

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

3g

 

37 Anita Lewandowska nauczyciel stażysta nauczyciel wspomagający    

38.

Izabela Łuczak 

nauczyciel mianowany

pedagog wspomagający

 

 

39

Elżbieta Ługowska

nauczyciel kontraktowy

wychowawca świetlicy

 

 

40

Monika Malik 

nauczyciel mianowany

psycholog

wicedyrektor szkoły

 

41.

Joanna Marciniak 

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

1b

 

42.

Marta Marjańska 

nauczyciel mianowany

pedagog wspomagający

 

 

43.

Anna Markowicz

nauczyciel dyplomowany

religia

 

 

44 Dominika Moszczyńska nauczyciel dyplomowany fizyka    
45 Karolina Miązek nauczyciel dyplomowany matematyka    

46.

ks. Nowakowski Jarosław

nauczyciel kontraktowy

religia

 

 

47

ks. Nowicki Szymon

nauczyciel kontraktowy

religia

 

 

48

Justyna Oczkoś

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

2a

 

49

Joanna Okulus

nauczyciel mianowany

język niemiecki

6c

 

50

Irena Olech

nauczyciel dyplomowany

religia

 

 

51

Ewa Podyma 

nauczyciel dyplomowany

przyroda

5a

 

52 Urszula Przygoda nauczyciel kontraktowy edukacja wczesnoszkolna 2b  

53

Katarzyna Rogowska

nauczyciel kontraktowy

pedagog wspomagający

 

 

54

Aneta Rosłoń - Nowak 

nauczyciel mianowany

terapeuta integracji sensorycznej, doradca metodyczny

 

 

55

Iwona Różycka 

nauczyciel dyplomowany

j.ęzyk polski

4d

 

56

Mariola Siedlecka 

nauczyciel dyplomowany

pedagog wspomagający

4c

 

57.

Krystyna Sierakowska 

nauczyciel dyplomowany

pedagog

 

 

58

Aneta Stępniak 

nauczyciel dyplomowany

pedagog wspomagający

4b

 

59

Olga Stojanowska

nauczyciel mianowany

język angielski

 

 

60.

Katarzyna Szypszak 

nauczyciel mianowany

edukacja wczesnoszkolna

3a

 

61.

Monika Tarsała

nauczyciel kontraktowy

edukacja wczesnoszkolna

 

 

62.

Irena Tekieniewska 

nauczyciel dyplomowany

przyroda/wychowanie do życia w rodzinie

 

 

63

Agnieszka Tkaczyk-Słowińska 

nauczyciel dyplomowany

język polski

7b

 

64.

Beata Uczciwek

nauczyciel kontraktowy

psycholog

 

 

65.

Kamila Walicka 

nauczyciel mianowany

świetlica szkolna

 

 

66.

Monika Wiankowska

nauczyciel kontraktowy

świetlica szkolna

 

 

67.

Anna Wieczorkowska 

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

1c

 

68.

Aleksandra Witek 

nauczyciel mianowany

edukacja wczesnoszkolna/ ekologia

1a

 

69.

Agnieszka Wodzyńska 

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

3e

 

70 Jacek Wolszczak nauczyciel kontraktowy edukacja wczesnoszkolna 3b  

71

Michał Wysocki 

nauczyciel dyplomowany

język angielski

 

 

72

Jadwiga Zaczyńska 

nauczyciel dyplomowany

język angielski

5d

 

73

Ewa Zieja

nauczyciel kontraktowy

język angielski

 

 

74.

Agnieszka Zielińska 

nauczyciel dyplomowany

matematyka

6d

 

75.

Marzena Żakowska

nauczyciel dyplomowany

logopeda

 

 

76

Mateusz Żebrowski

nauczyciel kontraktowy

wychowanie fizyczne

 

 

 

Poniedziałek 25.09.2017

Poniedziałek 25.09.2017

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu
E-mail szkoły: sp2@blonie.pl
Informacja e-mail: sp2@blonie.pl
Telefon: 22 7253260
Adres szkoły: ul. Narutowicza 21; 05-870 Błonie