Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

KONKURSY - harmonogram

2016/17

Lp.

Nazwa konkursu

Osoby odpowiedzialne za organizację

Termin konkursu/imprezy sportowej

Uwagi

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

KONKURSY MATEMATYCZNE

1.

Konkurs matematyczny

Agnieszka Zielińska

9 XI 2016 4 I 2017

2 III 2017

Konkurs zewnętrzny wojewódzki

2.

Kangur Matematyczny KANGUR

Ewa Chwil

III 2017

 

 

Konkurs zewnętrzny międzynarodowy

3.

Konkurs matematyczny Mały Pitagoras

Katarzyna Przybylak

XI 2016

V 2017

 

Konkurs zewnętrzny powiatowy

4.

Konkurs Matematyczny PANGEA

Katarzyna Przybylak

Zależny od organizatorów

Zależny od organizatorów

 

Konkurs zewnętrzny krajowy

5.

Szkolny Konkurs Tabliczka Mnożenia klas II, III

A.Wodzyńska, A. Wieczorkowska,    J.Bedyk              

 

III 2017

 

 

Konkurs szkolny

6.

Konkurs szkolny „Super Matematyk”

Matematycy

XI 2016

 

 

Konkurs szkolny

 

7.

MINILOGIA – konkurs informatyczny

Ewa Kaska

Zależny od organizatorów

Zależny od organizatorów

Zależny od organizatorów

Konkurs wojewódzki

 

KONKURSY HUMANISTYCZNE (JĘZYK POLSKI, HISTORIA, PLASTYKA, MUZYKA, RELIGIA)

8.

Konkurs  polonistyczny

Ewa Samsel

3 XI 2016

3 I 2017

28 II 2017

Konkurs zewnętrzny wojewódzki

9.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Aldona Cyranowicz

IV 2017

 

V/VI 2017

Organizator (konkurs powiatowy)

10.

Całoroczny konkurs „Szkolny Mistrz Języka Polskiego – Liga Zadaniowa”

Agnieszka Tkaczyk-Słowińska

X 2016 –  V 2017

 

 

Szkolny - całoroczny

11.

Konkurs Pięknego Czytania

Grażyna Gutkowska

 

V 2017

 

Udział w konkursie zewnętrznym powiatowym

12.

Konkurs „Wydajemy własną książkę”

Aneta Domuracka

 

V/VI 2017

 

Udział w konkursie zewnętrznym powiatowym

13.

Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”

Joanna Marciniak/

Iwona Różycka

II/III 2017

III 2017

 

Udział w konkursie zewnętrznym

14.

Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej

Joanna Marciniak, Justyna Oczkoś

XI 2016

 

 

Konkurs szkolny

15.

U wrót Olimpu – konkurs mitologiczny

Jakub Bargieł, Mariola Siedlecka, A.Tkaczyk-Słowińska, E.Samsel

III 2017

 

 

Konkurs szkolny

16.

Konkurs kaligraficzny „Jeżeli uda mi się cały wiersz ładnie napisać – to jest las. Jak napiszę brzydko, to piach albo błoto” (motto z Korczaka)

Marta Cybulska

IV 2016

 

 

Konkurs szkolny

17.

II Błoński Przegląd Tańców Narodowych

Aldona Cyranowicz, Marta Gontarek, Iwona Różycka

 

IV 2016

 

Powiatowy - Organizator

18.

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II – prace plastyczne, wiedzowy

Siostra Irena Olech/ksiądz

X 2016

X 2016

 

Udział w konkursie zewnętrznym gminnym

19.

Konkurs Poezji i Pieśni Religijnej

Siostra Anna Markowicz, Ks.

V 2017

V 2017

 

Udział w konkursie zewnętrznym gminnym

20.

Szkolny konkurs szopek

Ks. J. Nowakowski

XII 2016

 

 

Konkurs szkolny

21.

Gminny Konkurs Kolęd

Siostry, księża, K.Chojnacka,

A.Cyranowicz

XII 2016

I 2017

 

Konkurs gminny - organizator

22.

Konkurs Działanie Anioła Stróża

Ks. J.Nowakowski, Sz.Nowicki

I 2017

 

 

Konkurs szkolny

23.

Sfilmuj świętego

Sz.Nowicki

VI 2017

 

 

Konkurs szkolny

24.

Konkurs Plastyczny „Wisła – królowa polskich rzek”

Katarzyna Szypszak

 

III 2016

 

Konkurs gminny - Organizator

25.

Konkurs plastyczny

Cztery pory roku

X-XII 2016

 

 

Konkurs szkolny

26.

Wokół patrona szkoły

Jakub Bargieł, poloniści

IV 2017

 

 

Konkurs szkolny

27.

Ogólnopolski Konkurs Mediów Szkolnych „Forum Pismaków”

Mariola Siedlecka

 

 

III 2017

Konkurs Ogólnopolski

KONKURSY JĘZYKOWE

28.

Szkolny Konkurs Literowania English Spelling

Ewa Zieja, Jadwiga Zaczyńska

X 2016

 

 

Konkurs szkolny

29.

English High Flier

Ewa Zieja

XII 2016

 

 

Udział w konkursie zewnętrznym krajowym

30.

English Fox

Jolanta Tańska

III 2016

 

 

Udział w konkursie zewnętrznym krajowym

31.

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego – IX edycja

Ewa Zieja

 

V 2017

 

Udział w konkursie zewnętrznym organizowanym przez Ożarów Maz.

32.

Szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

Jadwiga Zaczyńska

IV 2017

 

 

Konkurs szkolny

33.

Szkolny Konkurs Wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Joanna Okulus

XII 2016

 

 

Konkurs zewnętrzny

34.

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Joanna Okulus

III 2017

 

 

Termin zależny od organizatorów – konkurs zewnętrzny

KONKURSY PRZYRODNICZE

35.

Konkurs przyrodniczy „Przyroda okiem kamery”

Ewa Podyma, Edyta Kurlej

III 2017

 

 

Konkurs gminny

36.

MEDItest

Ewa Podyma

 

 

Zależny od organizatorów

Udział w konkursie zewnętrznym krajowym

37.

Ekotest

Ewa Podyma

 

 

Zależny od organizatorów

Udział w konkursie zewnętrznym krajowym

KONKURSY ŚWIETLICOWE

38.

Wspomnienia wakacyjne – konkurs plastyczny

Katarzyna Chlebowska

IX 2016

 

 

Konkurs wewnętrzny

39.

„Nitki, nici, niteczki – złota polska jesień”

Wychowawcy świetlicy

XI 2016

 

 

Konkurs wewnętrzny

40.

„Ilustracja do ulubionej bajki”

Aneta Domuracka

XI 2016

 

 

Konkurs wewnętrzny

41.

Stroik bożonarodzeniowy

Marta Gontarek

XII 2016

 

 

Konkurs wewnętrzny

42.

Bezpieczne ferie

Monika Wiankowska

I 2017

 

 

Konkurs wewnętrzny

43.

„Cztery pory roku – wiosna w ogrodzie”

 

Wychowawcy świetlicy

III 2017

 

 

Konkurs wewnętrzny

44.

Konkurs plastyczny – „Majowa łąka”

 

Katarzyna Chlebowska

V 2017

 

 

Konkurs wewnętrzny

45.

Mój pomysł na wakacje

Kamila Walicka

VI 2017

 

 

Konkurs wewnętrzny

 

Konkurs kręcenia hula-hopem

Marta Gontarek

V 2017

 

 

Konkurs wewnętrzny

INNE

46.

XXIV Ogólnopolski Konkurs Logopedyczny  Wyd. Komlogo

A.Paczesna, M.Żakowska

 

 

Zależny od organizatorów

Konkurs zewnętrzny

47.

Ogólnopolski Konkurs Łamańce językowe

A.Paczesna, M.Żakowska

 

 

Zależny od organizatorów

Konkurs zewnętrzny

SPORTOWE

48.

Udział w zawodach sportowych – zgodnie z harmonogramem rozgrywek

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

 

 

 

Cały rok szkolny

                 

 

Czwartek 21.09.2017

Czwartek 21.09.2017

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu
E-mail szkoły: sp2@blonie.pl
Informacja e-mail: sp2@blonie.pl
Telefon: 22 7253260
Adres szkoły: ul. Narutowicza 21; 05-870 Błonie