Wychowawca - Justyna Oczkoś Wycieczka na Farmę Dyń Śniadanie daje moc! Czary mary, czary mary... andrzejkowej tradycji czar Mikołajkowe zabawy w Kolorado Warsztaty z cyberprzemocy Poczuć się jak studenci... Wycieczka do Rogowa Jesteśmy już w III klasie! Dzień rowerowy na kółku sportowym Jan Matejko od kuchni Smacznie i zdrowo! Klasa IIIC na wystawie lalek Jesteśmy uczniami klasy IV Tekstowa podstrona Godzina wychowawcza Noc z Astrid Lindgren Wycieczka do Kazimierza

Klasa IIIC

Jesteśmy uczniami klasy IV

1 września zaszły wielkie zmiany. Dzieci z klasy III stały się poważnymi uczniami  II etapu edukacyjnego. Z tym dniem wszystko się zmieniło. Pojawiła się nowa wychowawczyni, nowe przedmioty, nowe wymagania i oczekiwania, zupełnie inna niż do tej pory organizacja życia szkolnego. Wszyscy dzielnie wdrożyli się do bycia uczniami klasy IV. Są zdyscyplinowani, chętni do działania i radośni. Odważnie próbują swoich sił w konkursach.

Klasa IV c  jest klasą integracyjną, liczy 19 osób, w tym 7 dziewcząt i 12 chłopców. Przewodniczącym klasy po raz kolejny został Tomek, który - jak sam o sobie mówi - osiąga wszystko siłą spokoju. W działaniach szefa klasy wspierała go pełna pozytywnej energii Martyna.

Mamy też łączników z biblioteką: Kamilę i Gabrysię.

Swoich sił w zespole redakcyjnym gazetki szkolnej próbuje Michał.

Dziewczęta Kamila, Emilka, Magda i Martyna dbają o wystrój  naszej sali.

Naszą wychowawczynią jest od tego roku pani Dominika Olszewska.

Czwartek 25.04.2024