Wychowawca - Małgorzata Czarnecka-Jaśkiewicz Wycieczka do Teatru Wielkiego i Domu Spotkań z Historią Jesteśmy już w V klasie! Wyprawa naukowa do Świdra Wycieczka na Stadion Narodowy - relacja uczennicy Noc z Harrym Potterem - relacja ucznia Szkolny Dzień Patriotyzmu Andrzejkowa lekcja matematyki - 2016 Klasa VIC - wychowawca Izabela Gurdała Występ w Centrum Kultury Zostań aniołem dla dziecka w szpitalu Wigilia klasowa 2016 Nietypowa lekcja języka polskiego "Romeo i Julia" po angielsku Tekstowa podstrona

Klasa VC

Wycieczka na Stadion Narodowy - relacja uczennicy

WYSTAWA POMPEJE

Dojechaliśmy do stadionu-szukamy wejścia. Znaleźliśmy wejście!!! Czekamy przed salami, w których będziemy mieli zajęcia. W pokoju nr 2 znajduje się makieta Teatru w skali 1 : 10 000. Zaś pokój nr 3 jest stylizowany na saunę z basenami. Są tam dwa sektory-męski i żeński. Według mnie najciekawsza była sala nr 6. Był w niej wielki telewizor i dwa mniejsze po lewej stronie. Potem po kolei szliśmy do Oculusa. Oculus to takie okulary, w których widać, jak jedziesz kolejką i możesz patrzeć w górę, na boki i w dół. W następnej sali widzimy stwardniałe figury ludzi zalanych lawą Wezuwiusza. Do pokoju dziesiątego i jedenastego nie można było wchodzić dzieciom. Poza tym byliśmy w sali, w której trzęsła się platforma, na której staliśmy. Oglądaliśmy także erupcję wulkanu Wezuwiusz.

ZWIEDZANIE STADIONU

Weszliśmy na widownię. Pani powiedziała, że telewizory mają 4 hektary i dalej idziemy do szatni, w której był sam Robert Lewandowski. W niedzielę był tam mecz piłki nożnej i zostało po nim konfetti. Potem poszliśmy do szatni. Nasi piłkarze korzystają z szatni po lewej stronie stadionu. Obejrzeliśmy szatnie. Były tam szafki i oficjalne koszulki zawodników zespołu. Widzieliśmy wanny, prysznice i przebieralnie zawodników. Dwanaście wanien obok siebie wygląda bardzo dziwnie i zdarza się dość rzadko. Byliśmy w szatni po prawej stronie. Była tam damska łazienka!!! Zobaczyliśmy stadion z bliska! Teraz idziemy do strefy zawodniczej. Niestety, nie możemy wejść na murawę, ale idziemy do Kaplicy, w której odbywają się śluby i chrzty. Dalej zwiedzamy  pokój dziennikarski. Wycieczka była bardzo interesująca!

Środa 24.04.2024