Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
SUKCES NASZEJ GAZETY II MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU FILMÓW DLA DZIECI Zwycięstwo w XX Ogólnopolskim Konkursie Mediów Szkolnych "Forum Pismaków" Złoty Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Mediów Szkolnych Forum Pismaków Zwycięstwo w konkursie EMPIKU I miejsce w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Gazetek Szkolnych "Nasza Gazeta" SUKCESY UCZNIÓW - ROK SZKOLNY 2018/19 Naukowa Szkoła Roku 2019 Wygrana w konkursie "Powietrze bez śmieci" 2018 II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Ratuję, nie marnuję" 2019 Sukcesy indywidualne uczniów - rok szkolny 2019/20 Sukcesy indywidualne uczniów 2020/21

Sukcesy

SUKCES NASZEJ GAZETY

 Z radością pragniemy powiadomić, że nasza gazeta szkolna „Nasze Sprawy i Sprawki” została laureatem I miejsca XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Mediów Szkolnych MAM Forum Pismaków!

Tematem wiodącym tegorocznego konkursu było „Moje miasto wczoraj i dziś”.

W dniach 23 – 25 czerwca 2014 roku reprezentantki Zespołu Redakcyjnego wraz z opiekunką gazety Panią Mariolą Siedlecką wzięły udział w warsztatach dziennikarskich i gali finałowej organizowanej w tym roku w Katowicach na Uniwersytecie Śląskim.

Ogromnie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Gazeta publikowana jest co miesiąc na stronie internetowej szkoły oraz na stronie Błonia.  Dostępna jest też w wersji papierowej do wypożyczenia w bibliotece szkolnej.

Z naszą redakcją można się kontaktować osobiście lub mailowo: diamir72@o2.pl.

                                         

 

Niedziela 22.05.2022

Niedziela 22.05.2022

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu
E-mail szkoły: sp2@blonie.pl
Informacja e-mail: sp2@blonie.pl
Telefon: 22 7253260
Adres szkoły: ul. Narutowicza 21; 05-870 Błonie
Poland