Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Nauczyciele

Grono Pedagogiczne 2019/2020

L.p.

Nazwisko

Stopień awansu zawodowego

Nauczany przedmiot

Wychowawca/Funkcja

1

Magdalena Bargieł

nauczyciel mianowany

nauczyciel wspomagający

 

2

Jakub Bargieł

nauczyciel kontraktowy

historia/WOS

8b

3

Joanna Bedyk

nauczyciel mianowany

nauczyciel wspomagający

 

4

Bożena Bogucka

nauczyciel dyplomowany

zajęcia komputerowe/informatyka/matematyka

 

5

Małgorzata Bogucka

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

2a

6

Ewa Bujak

nauczyciel dyplomowany

plastyka, technika

8a

7

Joanna Chojnacka

nauczyciel kontraktowy

nauczyciel wspomagający 6c

 

8

Katarzyna Chojnacka

nauczyciel dyplomowany

muzyka

 

9

Katarzyna Chlebowska

nauczyciel dyplomowany

wychowawca świetlicy

 

10

Ewa Chwil

nauczyciel dyplomowany

matematyka

 

11

Krystian Ciszewski

nauczyciel mianowany

język niemiecki/edukacja dla bezpieczeństwa

5a

12

Marta Cybulska

nauczyciel kontraktowy

język  polski

 

13

Aldona Cyranowicz

nauczyciel dyplomowany

język polski

dyrektor

14

Aneta Domuracka

nauczyciel dyplomowany

bibliotekarz/wychowawca świetlicy

 

15

Aneta Głuszczak

nauczyciel mianowany

logopeda/terapeuta Integracji Sensorycznej

 

16

Marta Gontarek-Weiss

nauczyciel kontraktowy

wychowanie fizyczne/gimnastyka korekcyjna

 

17

Beata Gospodarska

nauczyciel dyplomowany

wychowanie fizyczne

 

18

Izabela Gurdała

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel wspomagający 7c

 

19

Grażyna Gutkowska

nauczyciel dyplomowany

bibliotekarz

 

20

Rafał Herman

nauczyciel dyplomowany

język angielski

6a

21

Renata Janowska

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

1a

22

Agnieszka Jaśniak

nauczyciel kontraktowy

nauczyciel wspomagający/język angielski

 

23

Katarzyna Jóźwiak

nauczyciel kontraktowy

nauczyciel wspomagający/socjoterapeuta

 

24

Kamila Kabelis-Kołogryw

nauczyciel mianowany

edukacja wczesnoszkolna

1b

25

Małgorzata Kalańska

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

2b

26

Ewa Kaska

nauczyciel dyplomowany

zajęcia komputerowe/informatyka

 

27

Joanna Kowalczyk

nauczyciel kontraktowy

nauczyciel wspomagający 3c

 

28

Małgorzata Kuczyńska

nauczyciel mianowany

nauczyciel wspomagający/arteterapeuta

 

29

Edyta Kurlej

nauczyciel dyplomowany

pedagog terapeuta/doradca zawodowy

Opiekun Szkolnej Telewizji Internetowej

30

Beata Kynczew

nauczyciel dyplomowany

pedagog terapeuta/terapeuta Integracji Sensorycznej

 

31

Anna Lachowicz

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel wspomagający 2c

 
32 Patrycja Lubelska Nauczyciel stażysta wychowawca świetlicy  

33

Izabela Łuczak

nauczyciel mianowany

nauczyciel wspomagający 8c

 

34

Krzysztof Maciejka

nauczyciel kontraktowy

historia/WOS

 

35

Monika Malik

nauczyciel dyplomowany

psycholog

wicedyrektor szkoły

36

Joanna Marciniak

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

3b

37

Marta Marjańska

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel wspomagający 5c

 

38

Anna Markowicz

nauczyciel dyplomowany

religia

 

39

Dominika Moszczyńska

nauczyciel dyplomowany

fizyka/chemia

7b

40

Karolina Miązek

nauczyciel dyplomowany

matematyka/informatyka

5c

41

ks. Nowakowski Jarosław

nauczyciel mianowany

religia

 

42

Justyna Oczkoś

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

1c

43

Joanna Okulus

nauczyciel dyplomowany

język niemiecki

8c

44

Ewa Podyma

nauczyciel dyplomowany

przyroda/biologia

7a

45

Urszula Przygoda

nauczyciel kontraktowy

język polski/WOS

Opiekun Wolontariatu

46

Katarzyna Rogowska

nauczyciel mianowany

nauczyciel wspomagający

4b

47

Iwona Różycka

nauczyciel dyplomowany

język polski

6d

48

Mariola Siedlecka

nauczyciel dyplomowany

język polski/terapeuta EEG Biofeedback

6c; opiekun gazety szkolnej

49

Krystyna Sierakowska

nauczyciel dyplomowany

pedagog, wychowanie do życia w rodzinie

 

50

Aneta Stępniak

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel wspomagający/terapeuta Integracji Sensorycznej

6b

51

Olga Stojanowska

nauczyciel mianowany

język angielski

 

52

Irena Tekieniewska

nauczyciel dyplomowany

geografia/wychowanie do życia w rodzinie

7c

53

Agnieszka Tkaczyk-Słowińska

nauczyciel dyplomowany

język polski

 

54

Beata Uczciwek

nauczyciel kontraktowy

psycholog

Opiekun Koła Wolontariatu

55

Kamila Walicka

nauczyciel mianowany

wychowawca świetlicy

 

57

Anna Wieczorkowska

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

3c

57

Aleksandra Witek

nauczyciel mianowany

edukacja wczesnoszkolna

3a

58

Przemysław Wituski

nauczyciel kontraktowy

matematyka

 

59

Agnieszka Wodzyńska

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

2c

60

Jacek Wolszczak

nauczyciel kontraktowy

nauczyciel wspomagający 5b

Opiekun Koła Radiowego Korczak.fm

61

Małgorzata Woźniak

nauczyciel stażysta

nauczyciel wspomagający

 

62

Michał Wysocki

nauczyciel dyplomowany

język angielski

 

63

Jadwiga Zaczyńska

nauczyciel dyplomowany

język angielski

4a

64

Ewa Zieja

nauczyciel kontraktowy

język angielski

 

65

Agnieszka Zielińska

nauczyciel dyplomowany

matematyka

5b

66

Marzena Żakowska

nauczyciel dyplomowany

logopeda

 

67

Mateusz Żebrowski

nauczyciel kontraktowy

wychowanie fizyczne

 

 

Poniedziałek 21.10.2019

Poniedziałek 21.10.2019

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu
E-mail szkoły: sp2@blonie.pl
Informacja e-mail: sp2@blonie.pl
Telefon: 22 7253260
Adres szkoły: ul. Narutowicza 21; 05-870 Błonie