Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Dyrektor

Aldona Cyranowicz

 

DYREKTOR SZKOŁY - mgr Aldona Maria Cyranowicz.

Nauczyciel polonista, pedagog terapeuta, logopeda.
Pełni funkcję dyrektora SP2 od 18 VIII 2010 roku.

Tel. 606451031 E-mail: aldona.cyranowicz@sp2.blonie.pl

    "Z SP2 jestem związana od siódmego roku życia, kiedy zaczęłam w niej naukę w klasie pierwszej. Nauczycielką postanowiłam zostać w szkole podstawowej i konsekwentnie dążyłam do realizacji moich marzeń. Uwielbiam uczyć, to nie tylko mój zawód, to życiowa pasja. Zawsze uważałam, że prawdziwą radość daje zrobienie czegoś wartościowego z myślą o drugim człowieku. Dlatego  przez całe życie starałam się robić więcej, niż się ode mnie oczekiwało, poświęcać czas i siły dla realizacji działań służących dobru wspólnemu. Preferuję dialog i kompromis jako metody rozwiązywania konfliktów.

   

Jako dyrektor uważam, że nowoczesna szkoła powinna być przede wszystkim bezpieczna i przyjazna dzieciom, to one są w niej najważniejsze. Współczesna szkoła musi być też otwarta na potrzeby i specyfikę środowiska lokalnego, wymaga nowoczesnej bazy, na miarę XXI wieku i wysoko wykwalifikowanej, rozumiejącej potrzeby dzieci kadry nauczycielskiej.

    

 

Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i matką 25-letniego Macieja, absolwenta naszej szkoły, magistra inżyniera informatyki. W wolnym czasie (jeśli go mam) czytam książki, słucham muzyki, podróżuję. Relaksuję się, spacerując z ukochaną suczką - owczarkiem niemieckim Gają".

      

  

                                            

Niedziela 22.05.2022

Niedziela 22.05.2022

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu
E-mail szkoły: sp2@blonie.pl
Informacja e-mail: sp2@blonie.pl
Telefon: 22 7253260
Adres szkoły: ul. Narutowicza 21; 05-870 Błonie
Poland