Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat jej funkcjonowania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
Wychowawca - Małgorzata Czarnecka-Jaśkiewicz Wycieczka do Teatru Wielkiego i Domu Spotkań z Historią Jesteśmy już w V klasie! Wyprawa naukowa do Świdra Wycieczka na Stadion Narodowy - relacja uczennicy Noc z Harrym Potterem - relacja ucznia Szkolny Dzień Patriotyzmu Andrzejkowa lekcja matematyki - 2016 Klasa VIC - wychowawca Izabela Gurdała Występ w Centrum Kultury Zostań aniołem dla dziecka w szpitalu Wigilia klasowa 2016 Nietypowa lekcja języka polskiego "Romeo i Julia" po angielsku Tekstowa podstrona

Klasa VC

Wychowawca - Małgorzata Czarnecka-Jaśkiewicz

                            

Klasa IV C liczy 19 uczniów. To zgrany zespół pełen indywidualności. Potrafią być zarówno zabawni i twórczy w działaniu, jak i rzetelnie wykonywać powierzone im zadania. Od tego roku czekają na nich kolejne nowe wyzwania. Zarówno nauczyciele, jak i rodzice trzymają kciuki, by czas, który spędzą w ,,Dwójce”, był dla nich niezapomnianą przygodą i początkiem owocnej drogi edukacyjnej.

Wtorek 22.10.2019

Wtorek 22.10.2019

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu
E-mail szkoły: sp2@blonie.pl
Informacja e-mail: sp2@blonie.pl
Telefon: 22 7253260
Adres szkoły: ul. Narutowicza 21; 05-870 Błonie